Rita Ora faktycznie jest singielką. Jej BYŁY partner potwierdza rozstanie

2021-03-05 23:02 es
Rita Ora
Autor: SplashNews.com/East News

Plotki o tym, że Rita Ora i Romain Gavras zerwali, pojawiły się już kilka miesięcy temu. Teraz zostały potwierdzone. Rzecznik reżysera w oświadczeniu potwierdził, że Rita Ora i Romain Gavras nie są parą od dłuższego czasu. Dlaczego zerwali?

Rita Ora i Romain Gavras zaczęli się spotykać w 2019 roku. Niedługo po tym, jak wokalistka rozstała się z autorem tekstów Andrew Wattem. Para cieszyła się ognistym romansem podczas krótkiego podczas wakacji na Ibizie czy Korfu.

W październiku zeszłego roku pojawiły się plotki, jakoby Rita Ora i Romain Gavras się zaręczyli! To z powodu wielkiego pierścionka, jaki pojawił się na palcu wokalistki. Jednak wesela nie będzie. To już oficjalne - Rita Ora i Romain Gavras zerwali.

Rita Ora i Romain Gavras oficjalnie zerwali

Tak jak donosiły plotki, wokalistka i francuski reżyser rozstali się już kilka miesięcy temu. Zerwali kilka tygodni po tym, jak Rita Oraz złamała zasady bezpieczeństwa, organizując 30. urodziny w restauracji Notting Hill w listopadzie.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

W oficjalnym oświadczeniu rzecznik reżysera podał powód, przez który Rita Ora i Romain Gavras zerwali. Poszło o pracę!

Rita i Romain rozstali się kilka miesięcy temu z powodu trudności w wypełnianiu ich zobowiązań zawodowych. Pozostają bliskimi przyjaciółmi.

Teraz, gdy Rita Ora straciła posadę w jury programu The Masked Singer, będzie miała więcej czasu. Romain Gavras się ucieszy?

NAJNOWSZE