Rihanna wróciła do pracy nad płytą! Walentynki spędza w studiu, ale NIE SAMA!

2020-02-14 14:12 mw
Rihanna
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News, New Media Images / SplashNews.com/East News

Rihanna spędza Walentynki w studiu! Jak stwierdził na Twitterze jeden z fanów piosenkarki, "rozstanie z Hassanem Jameelem ma swoje dobre strony"... Gwiazda wróciła do pracy nad piosenkami na swój nowy album! Kiedy możemy się go spodziewać i co powiedziała Rihanna zapytana o szczegóły na temat swojej kolejnej płyty?

To już pewne - nowa płyta Rihanny coraz bliżej! Gwiazda potwierdziła, że pracuje nad nowym albumem. Będzie to już dziewiąty solowy krążek piosenkarki.

Rihanna zdradziła nowe szczegóły na temat pracy nad kolejną płytą w rozmowie z The Cut. 31-letnia artystka powiedziała między innymi, że tegoroczne Walentynki spędzi... w studiu!

KONIEC MIŁOŚCI I POWRÓT DO PRACY. WALENTYNKI RIHANNA SPĘDZA... W STUDIU

To trochę smutne, bo niedawno RiRi rozstała się z chłopakiem, Hassanem Jameelem. Z drugiej jednak strony - jak zażartował na Twitterze jeden z fanów piosenkarki - ma to swoje "dobre strony".

>> Rihanna i Hassan Jameel ROZSTALI SIĘ po prawie trzech latach związku!

Cóż, życzymy Rihannie jak najlepiej, więc nie do końca się z tym zgodzimy, ale przyznamy też, że mało nowa płyta Rihanny to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas krążków, które mogą pojawić się w najbliższych miesiącach.

Kiedy dziennikarze zapytali Rihannę, gdzie (i z kim!) spędzi tegoroczne Walentynki, gwiazda odpowiedziała z uśmiechem:

Będę w studiu.

Jestem tym naprawdę podekscytowana. Nie mogę zdradzić, z kim pracuję, ale to ktoś, z kim chciałam pracować już od bardzo dawna.

Domyślacie się, kto pomaga RiRi przy nagrywaniu piosenek na jej dziewiątą płytę?

OK, nie musicie się domyślać. Rihanna nie wytrzymała i zdradziła to w następnym zdaniu :)

Okay, powiem wam. To Pharrell

- wyznała gwiazda.

Pharrell czyli oczywiście Pharrell Williams! Jak sami widzicie, nowa płyta Rihanny zapowiada się bardzo ciekawie.

Pracę nad nowym krążkiem Rihanna potwierdziła także na swoim Instagram Stories, wstawiając zdjęcie ze studia!

Rihanna w studiu - zdjęcie z Instagram Story
Autor: instagram.com / Rihanna

W styczniu 2020 Rihanna rozstała się z Hassanem Jameelem, z którym związana była ponad 2,5 roku. Nieoficjalnie mówi się, że powodem zerwania gwiazdy z arabskim biznesmenem mogła być presja ze strony jego rodziny, której nie podobał się romans z Barbadoską.

Problemem miał być wizerunek artystki - gwiazdy odważnej i seksownej. Według doniesień mediów bliscy Hassana wytykali mu, że powinien związać się z kimś skromniejszym i bardziej stonowanym, niż Rihanna.

NAJNOWSZE