Rihanna i Hassan Jameel ROZSTALI SIĘ po prawie trzech latach związku!

2020-01-18 0:11 nk
Rihanna
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Rihanna i jej chłopak-miliarder nie są już ponoć parą! 2 lata i 7 miesięcy po tym, jak zaczęli się spotykać, para podobno rozstała się! Jeszcze kilka miesięcy temu RiRi mówiła w wywiadzie o miłości do swojego partnera i wspominała, że chciałaby mieć z nim dzieci. Dziś te słowa są już najwyraźniej nieaktualne. Co się stało?

Rihanna i Hassan Jameel to jedna z bardziej tajemniczych par ostatnich lat - przynajmniej jeśli chodzi o największe gwiazdy, których życiem uczuciowym interesuje się cały świat. Barbadoska piosenkarka i arabski biznesmen byli parą przez 2 lata i 7 miesięcy. Niestety, wygląda na to, że miliarder nie jest już partnerem mega gwiazdy.

Rihanna rozstała się z chłopakiem?

Informację o rozstaniu Rihanny podało kilka niezależnych od siebie amerykańskich źródeł. Pierwsza wiadomość pojawiła się w magazynie In Touch. Seria TMZ potwierdził ją u swoich informatorów z otoczenia pary.

Wiadomość o rozstaniu Rihanny i Hassana pojawiła się około czterech miesięcy po tym, jak gwiazda udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła oficjalnie, że jest w szczęśliwym związku na wyłączność i kocha swojego partnera. Dotąd bardzo skryta w kwestii swojej relacji z miliarderem piosenkarka wyznała też, że marzy o założeniu z chłopakiem rodziny i urodzeniu mu dzieci. To marzenie już się raczej nie spełni.

Co się wydarzyło między RiRi i jej chłopakiem? Dlaczego ich związek zakończył się po prawie trzech wspólnych latach? Takich informacji na razie próżno szukać.

NAJNOWSZE