Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka

i

Autor: Diggzy/Shutterstock/ Rex Features/East News Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka

Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka

2022-05-19 21:34

Rihanna i ASAP Rocky doczekali się pierwszej pociechy! Radosne wieści przekazał jeden z amerykańskich serwisów, jednocześnie ujawniając płeć dziecka muzyków.

Gdy pod koniec stycznia świat obiegła wieść, że Rihanna spodziewa się dziecka, fani wokalistki oniemieli z zachwytu. Ojcem jest oczywiście znany raper ASAP Rocky, z którym RiRi spotyka się od dłuższego czasu. Teraz serwis TZM ogłosił radosną wieść - Rihanna urodziła i to przed kilkoma dniami! 

Rihanna urodziła! Znamy płeć dziecka

Okazuje się, że Rihanna i ASAP Rocky zdecydowali się na zachowanie prywatności w pierwszych dniach życia ich pociechy. Jak donosi bowiem TMZ, piosenkarka urodziła już 13 maja 2022 roku w Los Angeles. Wraz z radosną nowiną przekazano także informację o płci dziecka - Rihanna urodziła synka! Na obecną chwilę nie wiemy jednak, jakie imię otrzymał chłopiec. Zarówno RiRi, jak i ASAP nie skomentowali jeszcze tych doniesień w żaden sposób.

Czy wkrótce zobaczymy małego synka Rihanny? Niewykluczone. W końcu gwiazda nie poszła w ślady wielu koleżanek po fachu i ani myślała usunąć się w cień na okres ciąży. Z dumą eksponowała swój ciążowy brzuszek, co było szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Czy po przywitaniu synka na świecie wciąż będzie tak "wylewna"? Na to z pewnością liczą jej fani.

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears, Rihanna i nie tylko. Najgłośniejsze ciążę gwiazd ostatnich lat