Britney Spears, Rihanna i nie tylko. Najgłośniejsze ciążę gwiazd ostatnich lat

2022-04-14 11:58 Adrian Rybak
Britney Spears i Rihanna
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News; Sipa USA/Sipa USA/East News

Britney Spears niedawno zaskoczyła świat informacją, że jest w ciąży. Kilka miesięcy po prawnym zdjęciu kurateli księżniczka popu ogłosiła, że spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Nie jest to jednak pierwsza ciąża, która zainteresowała media z całego świata. Przypominamy najgłośniejsze ciąże gwiazd w ostatnich latach.

Britney Spears od wielu lat jest na językach, a w ostatnim czasie oczy całego świata znów się na nią zwróciły, kiedy okazało się, że jest uzależniona od ojca, który wykorzystując prawnie nadaną kuratelę ogranicza jej wolność i wykorzystuje ją finansowo. W listopadzie 2021 roku Britney wygrała w sądzie i odzyskała wolność, co ucieszyło wszystkich fanów. Piosenkarka zeznała, że od dawna marzyła o urodzeniu trzeciego dziecka, jednak ojciec jej to uniemożliwiał. Wreszcie w kwietniu 2022 ogłosiła, że razem z narzeczonym Samem Asgharim spodziewają się dziecka. To jedna z najgłośniejszych ciąż w ostatnim czasie, ale nie jedyna. Potomka spodziewają się także Rihanna i ASAP Rocky. Jakie inne gwiazdy zaszyły w ciąże w ostatnim czasie?

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears jest w ciąży! Jej dwaj synowie to już prawie dorośli mężczyźni

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Najgłośniejsze ciąże gwiazd

Britney Spears, Rihanna to tylko niektóre z gwiazd, które w ostatnich latach ogłosiły, że spodziewają się dziecka. Ciąże tych celebrytek były śledzone przez media plotkarskie i internautów z całego świata. Pamiętacie, które gwiazdy można było zobaczyć z brzuszkiem? Przypominamy je w galerii, którą znajdziecie poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE