ASAP Rocky i Rihanna

i

Autor: PhotosByDutch / SplashNews.com/East News

ASAP Rocky nagrał dla Rihanny romantyczną piosenkę. Nazwał ją swoją "s*ką"

2022-05-08 9:45

ASAP Rocky wydał nowy kawałek, w którym opowiada o miłości do swojej ukochanej. Obiektem jego westchnień jest Rihanna, która obecnie jest w zaawansowanej ciąży. ASAP użył wobec piosenkarki zaskakującego zwrotu – nazwał ją swoją „s*ką”.

ASAP Rocky wydał nowy numer, a tym samym, po długiej nieobecności, powrócił do muzycznego świata. Na YouTube pojawił się nowy kawałek wraz z klipem, w którym przedstawione zostały różne sytuacje, jak chociażby życie na Bronxie, gdzie pojawiają się narkotyki, alkohol, grube pliki nielegalnych zapewne pieniędzy czy policyjne zatrzymania. Rapowy numer posiada mocny tekst opowiadający o uczucie jakim ASAP darzy wybrankę swojego serca, Rihannę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ciężarna Rihanna zdradzona przez ASAP Rocky’ego? Wstrząsający news załamał fanów piosenkarki!

ASAP Rocky oświadcza się Rihannie w nowym klipie

Najnowszy numer partnera Rihanny nosi tytuł „D.M.B” i jest hołdem dla ich miłości. To skrót od „Dat’s my b*tch”, co po polsku oznacza „To moja „s*ka”. ASAP Rocky w tekście również nie szczędzi ukochanej tych słów, które wybrzmiewają kilkadziesiąt razy podczas trwania utworu. W teledysku możemy również zobaczyć jak Rocky oświadcza się ukochanej, a następnie młoda para przemierza korytarz uśmiechając się do obecnych tam ludzi. Niektórzy internauci przyznali, że piosenka jest wzruszająca, romantyczna i nie zawiodła ich oczekiwań.

Oglądając klip i przysłuchując się tekstowi, można zauważyć, iż utwór ewoluuje. Początkowe mocne wejście z kontrowersyjnymi wersami i mocnym obrazem rodem z getta, na przestrzeni niecałych 5 minut zmienia się w rapową balladę z miłosnym wyznaniem, co potęguje liryczny wokal pojawiający się pod koniec utworu. Ostatni kadr to stopklatka, na której widzimy Rihannę i Rakima, którzy stoją obok siebie w czerwonej scenerii, a głowa piosenkarki okryta jest czerwonym welonem. Czy również uważacie, że wyznanie miłości w takim wydaniu jest romantyczne?

Sonda
Czy Rihanna będzie dobrą matką?
Rihanna 5 lat temu zawiesiła karierę. Przypominamy jej największe hity