Rihanna tworzy też męską bieliznę. W roli eksperta ASAP Rocky? Nic z tego!

2021-09-24 10:47 AM
Rihanna, Asap Rocky
Autor: Ron Adar/M10s / SplashNews.com/East News

Rihanna ostatnio całą swoją uwagę skupia na marce Savage x Fenty. Marka należąca do piosenkarki to dla niej źródło ogromnego zysku, ale i satysfakcji. Nie tylko nadzoruje każdy element produkcji, ale także sama chętnie promuje produkty. Rola modelki idzie jej naprawdę świetnie!

Rihanna doskonale wie, że sama w sobie jest najlepszą reklamą swojej marki, więc nie tylko chętnie podkreśla, że Savage x Fenty należy do niej, ale także występuje w roli modelki. Pozuje, odkrywając sporo ciała, co bardzo podoba się fanom. Wystarczy spojrzeć tylko na jej fotki. Ciało piosenkarki jest stworzone do reklamowania bielizny!

Rihanna to nie tylko utalentowana wokalistka, ale także ambitna bizneswoman, która nie ma zamiaru poprzestać na jednym. W 2020 roku ogłosiła, że Savage x Fenty będzie tworzyć także kolekcję męskiej bielizny. I od razu nasuwa się pytanie, czy w roli eksperta pojawi się chłopak RiRi, Asap Rocky?

No nawet jeśli raper chciałby spróbować swoich sił w takiej branży, to musi obejść się smakiem. Rihanna podobno jest nieugięta i sama chce decydować dosłownie o wszystkim.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?

Podczas rozmowy z magazynem People, na pytanie, czy ukochany jej pomaga, ta odpowiedziała:

Czy ty żartujesz? Czy wiesz, kim jestem? Jestem maniakiem kontroli. Słuchaj, on jest dumny z tego, co udało mi się osiągnąć i ze wszystkich moich projektów.

– mówiła gwiazda.

Najważniejsze, że Asap Rocky wspiera ukochaną psychicznie… 😉

Drake - Hotline Bling - TO JUŻ BYŁO?/SEKRETY UTWORU | ESKA XD - Szach-Mati #32
NAJNOWSZE