Półnaga Rihanna reklamuje bieliznę. ASAP Rocky to szczęściarz!

2021-09-21 23:02 es

Rihanna skupia się dziś na rozwijaniu swoich marek, w tym Savage X Fenty. Rihanna dobrze wie, że dzięki swojej rozpoznawalności sama jest najlepszą promocją. Półnaga wokalistka prezentuje najnowszą kolekcję i robi to doskonale. Spójrzcie tylko na jej figurę. Jest wprost stworzona, by reklamować bieliznę!

Głos i chryzma sprawiły, że Rihanna zawędrowała na szczyty list przebojów. Jej kariera muzyczna robiła wielkie wrażenie. Rihanna dzięki niej stała się rozpoznawalna w wielu krajach świata. Gwiazda postanowiła przekuć popularność i pieniądze. Gdy wystartowała z kolejnymi własnymi markami, była pewna, że ma wśród fanów potencjalnych klientów.

I tak kolejne biznesy Rihanny rozkwitają. Gwiazda może zaoszczędzić masę kasy na kampanie reklamowe. Sama jest najlepszą modelką i influencerką dla swojej marki! Kampania reklamowa nowej kolekcji Savage X Fenty to potwierdza!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Półnaga Rihanna reklamuje swoją bieliznę

Ależ ona ma ciało! Rihanna chętnie chwali się tym, jak bosko leży na niej bielizna Savage X Fenty. Do sieci trafiło zdjęcie gwiazdy w srebrnym, błyszczącym zestawie. Kusa kamizelka i majtki nie pozostawiaj

Doprawdy trudno o lepszą reklamę!

Mój nastrój po przekazaniu ostatniego fragmentu pokazu @savagexfenty @amazonprimevideo

Napisała Rihanna pod seksownymi zdjęciami.

Gwiazda faktycznie może być dumna. Trzeci pokaz mody Savage X Fenty ma się odbyć w ten czwartek. Uświetni go występ wielu gwiazd - Nas, Daddy Yankee, BIA, Jazmine Sullivan, Ricky Martin, Normani i Jade Novah.

Nie zabraknie oczywiście wspaniałych modelek. Pojawią się „specjalne występy” byłych aniołów Victoria's Secret, Adriany Limy i Behati Prinsloo Poza nimi wystąpią: Bella Poarch, Emily Ratajkowski, Erykah Badu, Gigi Hadid i drag performera Gottmika.

To będzie spektakularne!

NAJNOWSZE