Przekombinowana Rihanna, baśniowa Cardi B, dziwny Pharrell i inni na Diamond Ball 2019!

2019-09-13 16:28 nk
Gwiazdy na Diamond Ball 2019
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Rihanna po raz piąty zorganizowała swój wielki charytatywny bal Diamond w Nowym Jorku, Tym razem gospodyni imprezy wglądała bardziej dziwnie, niż hot. A jej goście? Dla nas królową balu była zdecydowanie Cardi B, Pharrell WIlliams - raczej jej błaznem, a najseksowniej zaprezentowała się Karlie Kloss!

Rihanna co roku organizuje swój bal charytatywny w Nowym Jorku. Pieniądze uzyskane podczas eventu są przekazywane na rzecz jej organizacji Clara Lionel Foundation. Na Diamond Ball pojawia się mnóstwo gwiazd, ale dotąd to RiRi zawsze była niekwestionowaną królową tego wydarzenia. Barbadoska piękność za każdym razem zachwycała swoimi kreacjami. Jak było w tym roku? Cóż, najwyraźniej do pięciu razy sztuka...

Rihanna zdetronizowana na Diamond Ball 2019!

Na Diamond Ball 2019 Rihanna wyglądała bez wątpienia ciekawie w czarnej sukni Givenchy, ale... naszym zdaniem suknia była nieco przekombinowana. Tym razem dech zapierała za to Cardi B, która dotąd miała tendencje do ubierania się kiczowato lub zbyt wyzywająco.

Cardi B przyszła na bal w pięknej baśniowej kreacji koloru pudrowego różu, którą stworzył Georges Hobeika.

Najseksowniejszą stylizacją wieczoru była mocno wycięta czarna suknia Karlie Kloss, a najgorzej wyglądał chyba... Pharrell Williams. Artysta nie ukrywał nigdy, że sporą inspiracja był dla niego Michael Jackson, ale z tymi białymi skarpetami frotte i czarnymi pantoflami lekko przesadził... ;)

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE