Rihanna jest w ciąży? Nowe zdjęcia gwiazdy podkręcają plotki

2019-10-14 10:30 mw
Rihanna
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Czy Rihanna jest w ciąży? O tym, że gwiazda spodziewa się dziecka plotkuje się już od dawna, ale jak dotąd plotki nigdy się nie potwierdziły. Wiadomo jednak, że związek Riri z Hassanem Jameelem kwitnie - mówi się nawet o nadchodzącym ślubie gwiazdy, co jeszcze bardziej podsyca plotki o ciąży Rihanny. Spekulacje podkręcają dodatkowo najnowsze zdjęcia piosenkarki, na których wielu fanów dopatruje się wyraźnie zaokrąglonego brzucha.

Ciąża Rihanny to temat, który od kilku lat regularnie powraca na czołówki serwisów plotkarskich na całym świecie. Gwiazda ma już 31 lat, a od ponad dwóch lat spotyka się z miliarderem, Hassanem Jameelem. Mimo kilku większych i mniejszych kryzysów, jest to chyba najdłuższy i najbardziej trwały związek w życiu piosenkarki, dlatego nie dziwią coraz częstsze pytania fanów o ślub i... dziecko.

Plotki o ciąży Rihanny powracają jak bumerang przy różnych okazjach, ale teraz wydają się być bardzo wiarygodne. Od czasu słynnej rozmowy Riri z Anną Wintour, kiedy to gwiazda wymijająco odpowiedziała na pytanie o plany założenia rodziny, fani z coraz większą uwagą przyglądają się nowym zdjęciom piosenkarki.

Fotki, które pojawiły się w sieci w niedzielę 13 października na pewno dają w tym temacie wiele do myślenia.

Czy Rihanna naprawdę jest w ciąży?

RIHANNA I HASSAN JAMEEL ZOSTANĄ RODZICAMI?

Rihanna spotyka się z arabskim miliarderem już ponad 2 lata. Para po raz pierwszy została przyłapana na gorącym pocałunku pod koniec czerwca 2017 roku. Oglądając opublikowane przez magazyn People zdjęcia Rihanny i Hassana z Hiszpanii chyba mało kto przypuszczał, że ten mężczyzna może być przyszłym mężem i ojcem dziecka artystki.

Rihanna i Hassan Jameel
Autor: East News Rihanna i Hassan Jameel

Oczywiście związek Rihanny i Hassana Jameela nie jest idealny. Jak wszystkie pary, również oni przeżywają także ciężkie chwile. Pierwszy poważny kryzys w relacji Riri z miliarderem nastąpił już po roku.

>> Rihanna opowiedziała o związku z Hassanem Jameelem. Pojawił się temat dzieci!

W czerwcu 2018 wiele wskazywało na to, że piosenkarka rozstanie się ze swoim ukochanym. Miesiąc później brytyjski Daily Mail opublikował zdjęcia z Meksyku, na których paparazzi prawdopodobnie uwiecznili kłótnię Rihanny i Hassana, jednak po tygodniu gwiazda zgasiła plotki o kryzysie w związku, publikując na Instagramie słynne zdjęcie z lwicą szczerzącą kły na swojego partnera:

Czy Rihanna rzeczywiście jest w ciąży, jak sugerują amerykańskie i brytyjskie media? Przekonamy się o tym pewnie już w najbliższych tygodniach.

>> Rihanna w ciąży?! Znowu sporo jej przybyło... Ledwo dopięła się na brzuchu!

Jeśli gwiazda i jej chłopak naprawdę spodziewają się dziecka, z pewnością nie będą tego zbyt długo ukrywać.

Jak myślicie, czy Riri zostanie mamą?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE