Rihanna opowiedziała o związku z Hassanem Jameelem. Pojawił się temat dzieci!

2019-10-10 13:16 kp
Rihanna w Seulu
Autor: Young Ho/Sipa USA/East News

Rihanna utrzymuje swój związek z Hassanem Jameelem w wielkiej tajemnicy. Choć wokalistka i saudyjski milioner spotykają się już od ponad dwóch lat, właściwie nic nie wiadomo na temat ich relacji i planów na przyszłość. Tym razem jednak Rihanna uchyliła rąbka tajemnicy!

W czerwcu 2017 roku media po raz pierwszy zaczęły pisać o romansie Rihanny z Hassanem Jameelem - przystojnym i bajecznie bogatym saudyjskim biznesmenem. Początkom związku towarzyszył mały skandal, bo jeszcze krótko przed tym mężczyznę widywano z Naomi Campbell. Wokalistka i modelka do dziś za sobą nie przepadają, zwłaszcza, że RiRi i Hassan mają się świetnie!

Rihanna i jej ukochany bardzo dbają o swoje życie prywatne. Mimo och dwuletniego związku paparazzim nie udało się zrobić niemal żadnych zdjęć pary. Okazuje się jednak, że Rihanna to kolejna gwiazda, której związek z dala od mediów bardzo służy.

Rihanna i Hassan Jameel będą mieli dziecko?

Rihanna złamała ostatnio swoją żelazną zasadę i powiedziała kilka zdań o ukochanym. Nie ma wątpliwości, że między parą układa się świetnie.

Tak, randkuję. Od jakiegoś czasu jestem w związku i układa się bardzo dobrze, więc jestem szczęśliwa.

Zapytana natomiast o ewentualne plany macierzyńskie, powiedziała:

Bez wątpienia.

W mediach już od wielu tygodni pojawiają się doniesienia o ciąży Rihanny, a tego typu słowa z pewnością ich nie zakończą. Sama RiRi zresztą świetnie się chyba bawi podgrzewaniem plotek, bo trudno uwierzyć, by takie słowa jak podczas niedawnej gali Diamond Ball 2019, wypowiadała ot tak...

>> Rihanna jest W CIĄŻY? Właśnie zdradziła PŁEĆ DZIECKA?! Te słowa zszokowały fanów!

Czekacie na założenie rodziny przez Rihannę?

NAJNOWSZE