Rihanna i Janet Jackson przytulają się na zdjęciu! Będzie wspólna piosenka?

2019-12-03 15:19 nk
Rihanna i Janet Jackson
Autor: Doug Peters/Press Association/East News, Rex Features/East News

To spotkanie nie mogło ujść uwadze fanów! Po tym, jak obie gwiazdy spotkały się na scenie, Rihanna i Janet Jackson wymieniały serdeczności na gali Fashion Awards w Londynie, a nawet zapozowały razem, przytulone do zdjęcia na Instagram! Fani chcą wiedzieć, czy te czułości mają rozumieć jako zapowiedź współpracy na potrzeby nowej płyty RiRi!

Rihanna i Janet Jackson pokazały się w Londynie na prestiżowej gali Fashion Awards, która odbyła się w słynnej Royal Albert Hall. Pierwsza z pań została uhonorowana wyróżnieniem Urban Luxe Brytyjskiej Rady Mody za swoją markę Fenty, która zredefiniowała pojęcie luksusu. Nagrodę wręczyła Barbadosce Janet Jackson. To jednak nie koniec interakcji między obiema artystkami.

Rihanna i Janet Jackson rozbudzają fantazję fanów!

Okazuje się, że po zejściu ze sceny Rihanna i Janet Jackson spotkały się na backstage'u i wymieniły uprzejmości. Spotkanie zaowocowało wspólnym zdjęciem, na którym piosenkarki przytulają się i uśmiechają.

Janet Jackson wrzuciła wspólne czarno-białe zdjęcie na swój Instagram, ponownie gratulując RiRi sukcesu.

Czy to zdjęcie to zwiastun nadchodzącej współprac obu pań? Rihanna od dawna zapowiada, że w końcu wyda długo oczekiwaną nową płytę. Navy czekają na świeżutkie piosenki artystki już bardzo długo, a ta zdaje się zupełnie tracić zainteresowanie muzyką. Z jej niedawnych słów można jednak wywnioskować, że album w końcu pojawi się w sklepach. Jeśli więc RiRi właśnie nad nim pracuje, to może spotkanie z Janet Jackson na Fashion Awards było dobrą okazją do zaproszenia legendarnej piosenkarki do studia?

Cóż, tego na razie żadna z artystek nie skomentowała. Pozostaje więc nam jedynie trzymać kciuki za podchwycenie przez nie tematu...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Congratulations 🖤 #FashionAwards Post udostępniony przez Janet Jackson (@janetjackson)
NAJNOWSZE