Rihanna ma nowego adoratora. Znany raper opublikował jej zdjęcie w staniku!

2019-11-29 6:18 AM
Rihanna w Seulu
Autor: Young Ho/Sipa USA/East News

Rihanna to obiekt westchnień nie tylko wielu fanów ale także gwiazd, które bardziej lub mniej dają do zrozumienia, jak bardzo podoba im się barbadoska piosenkarka. Ostatnio media spekulowały na temat tego, że Drake i Rihanna znów są razem. Temat jednak szybko ucichł i teraz o względy RiRi prawdopodobnie zabiega znany raper!

Rihanna od zawsze ma powodzenie u facetów. Nie ma się co dziwić, piosenkarka jest piękna i ma świetny styl. I mimo, że RiRi pozostaje w związku z arabskim biznesmenem Hassanem Jameelem, to raperowi Boosie Badazz absolutnie to nie przeszkadza.

Wiele wskazuje na to, że 37-letni raper zakochał się w piosenkarce. W dowód miłości opublikował jej zdjęcie na swoim Instagramie, wybrał takie, gdzie pozuje ona na łóżku w… staniku!

W swoim poście, raper wyraził podziw dla seksownej RiRi. Fani szybko zrozumieli, że publikacja tego postu to nie przypadek, a chęć pokazania, że Boosie zakochał się w Rihannie.

„Aaa, Boosie zakochał się w Rihannie”. – pisał jeden z fanów.

„Jest bardzo zdeterminowany, jeśli o nią chodzi”. – zauważył kolejny internauta.

BOOSIE BADAZZ JUŻ WCZEŚNIEJ ZWRÓCIŁ UWAGĘ NA RIHANNĘ

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda rapu zwraca na siebie uwagę Rihanny. Już w marcu tego roku publicznie wyznał, że podoba mu się RiRi. Boosie Badazz wyobrażał sobie wtedy, że Rihanna mogłaby być macochą dla jego 7 dzieci!

Myślicie, że jego marzenie się spełni? 😉 Swoją drogą ciekawe, co na to żona rapera...

Zobacz też: 

NAJNOWSZE