Rihanna i A$AP Rocky na kolacji. Riri w rockowym stylu? Jak Kourtney Kardashian!

2022-01-20 17:11 mm

Rihanna i A$AP Rocky pojawili się na nowych zdjęciach. Para wybrała się na kolację do jednej z nowojorskich restauracji. Gwiazda ubrała się w skórzane ciuchy niczym gwiazda rocka. Czy taki styl pasuje do RiRi?

Rihanna i A$AP Rocky spotykają się już ponad dwa lata. Początkowo wiele osób zakładało, że raper nie utrzyma się zbyt długo u boku słynnej Barbadoski, a jednak ich związek ma się całkiem dobrze!

Para często widywana jest na randkach, jak choćby niedawno w Nowym Jorku. RiRi i jej chłopak wybrali się razem do restauracji Carbone, specjalizującej się głównie w kuchni włoskiej.

Do sieci trafiły fotki zrobione Rihannie i jej partnerowi przed wejściem do lokalu. Gwiazda ubrała się na kolację z chłopakiem w czarne skórzane spodnie i pasującą do nich skórzaną kurtkę. Czyżby, podobnie jak Kourtney Kardashian, postanowiła zmienić styl na nieco bardziej rockowy? Cóż, ksywka jej chłopaka zobowiązuje ;)

Rihanna i A$AP Rocky byli ze sobą łączeniu już w 2013 roku. Wtedy jednak plotki o ich rzekomym romansie nie potwierdziły się. Na początku grudnia 2019 roku Barbadoska i raper pojawili się razem na the British Fashion Awards i ponownie rozgrzali internet. Tym razem szybko stało się jasne, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Plotki o romansie pojawiły się w prasie ponownie niecałe dwa miesiące później, pod koniec stycznia 2020 roku. Przez kolejne miesiące wokalistka i raper widywani byli razem kilka razy, aż wreszcie pod koniec grudnia 2020 nikt już nie miał wątpliwości: para wybrała się na wspólne wakacje świąteczne na Barbados.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE