Reese Witherspoon zebrała ekipę z Legalnej Blondynki! Robią ikoniczny "skłon i wyprost"

2020-10-21 19:09 es
Reese Witherspoon z ekipa z Legalnej Blondynki
Autor: Youtube.com/ Reese Witherspoon x Hello Sunshine Z okazji 20 rocznicy premiery filmu Legalna Blondynka Reese Witherspoon zebrała filmową ekipę.

Film Legalna Blondynka to absolutny klasyk, który inspiruje kobiety z całego świata. Rola Elle Woods wzniosła karierę Reese Witherspoon na zupełnie nowe tory. Od premiery minęło już 20 lat. Z tej okazji aktorka zorganizowała spotkanie obsady. Oczywiście online!

Film Legalna Blondynka to absolutny klasyk! Uwielbiają go całe pokolenia. Aż trudno uwierzyć, że minęło 20 lat od jego premiery. Z tej okazji Reese Witherspoon zebrała ekipę. Oczywiście jubileuszowe spotkanie odbyło się online. Obsada Legalnej Blondynki wykonała ikoniczny "skłon i wyprost"!

Reese Witherspoon zebrała ekipę Legalnej Blondynki

Film Legalna Blondynka pokazuje historię Elle Woods, która decyduje się rozpocząć studia prawnicze, choć pozornie kompletnie się do tego nie nadaje. Tą rolą Reese Witherspoon zrównała sobie sympatię milionów osób. Od premiery Legalnej Blondynki minęło 20 lat. Też właśnie poczuliście się staro? ;)

W spotkaniu internetowym wzięli również udział Luke Wilson, Holland Taylor, Selma Blair, Ali Larter, Alanna Ubach, Jessica Cauffiel i Matthew Davis.

ESKA XD #006

Z okazji 20 urodzin Legalnej Blondynki Reese Witherspoon zebrała ekipę filmową. Nie mogło się odbyć bez odegrania ikonicznej sceny "skłon i wyprost"! W filmie Elle Woods udziela porad dotyczących randek Paulette Bonafonté w salonie piękności. Tłumaczy jej, że by przyciągnąć uwagę, warto coś upuścić. Później bardzo powoli schylić się i energicznie wyprostować, podtrzymując biust.

Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy będzie premiera filmu Legalna Blondynka 3! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to maj 2022. Do projektu ponownie zaangażowana została Reese Witherspoon.

NAJNOWSZE