Jaki rozmiar nosi Kim Kardashian? Odpowiedź celebrytki zaskakuje normalnością

2020-10-21 17:04 es
Kim Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Wokół ciała Kim Kardashian krąży mnóstwo legend. Jej figura to już po prostu ikona! Dlatego, gdy celebrytka opowiedziała o tym, jaki rozmiar nosi, byliśmy mocno zaskoczeni. Wychodziłoby na to, że wymiary Kim Kardashian są zaskakująco normalne.

Ciało Kim Kardashian wzbudza ogromne zainteresowanie. Jej figura jest wręcz ikoniczna. Sama celebrytka często podkreśla, jak ważne jest dla niej ciało i ile czasu poświęca na jego pielęgnowanie. Oczywiście kosmetyki i zabiegi to jedno, ale ważne są także ćwiczenia i dieta.

W ubiegłym roku Kim Kardashian bardzo schudła. Na Gali MET 2019 zaskoczyła wszystkich nienaturalnie szczupłą talią. W połączeniu z jej szerokimi biodrami i dużą pupą efekt wyglądał niezwykle.

Teraz Kim Kardashian promuje nowe produkty swojej marki odzieżowej SKIMS. Przy okazji gwiazda zdradziła, jaki rozmiar nosi.

ESKA XD #006

Jaki rozmiar nosi Kim Kardashian?

Patrząc na zróżnicowaną budowę ciała gwiazdy, jest to trudne pytanie. Duży biust, bardzo wąska talia no i duża pupa. Chociaż zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, odpowiedź na pytanie, jaki rozmiar nosi Kim Kardashian, jest zaskakująco normalna.

Noszę rozmiar medium, który jest wygodny

Mówiła Kim Kardashian na instastories zachwalając nowe produkty SKIMS.

To najnowsza marka celebrytki. W ofercie są ubrania i bielizna korygująca w rozmiarach od XXS do 4X w najróżniejszych odcieniach, dopasowanych do różnych kolorów skóry.

Gwiazda miała na sobie top, bluzę z kapturem i spodnie dresowe z wysokim stanem. Wszystko z nowej kolekcji, która ma uczcić 40 urodziny Kim Kardashian.

NAJNOWSZE