Reese Witherspoon wspomina pierwszą ciążę. "Byłam przerażona"

2020-09-16 18:03 es
Reese Witherspoon
Autor: Invision/Invision/East News Reese Witherspoon

Podczas odcinka The Drew Barrymore Show, Reese Witherspoon wspominała swoją pierwszą ciążę. Miała wtedy 22 lata i była początkującą aktorką. Krótko mówiąc - łatwo nie było!

Dzisiaj Reese Witherspoon to powszechnie ceniona aktorka. Potwierdza to, chociażby przyznana jej statuetka Oscara. Poza granie w filmach i serialach Reese Witherspoon jest producentką, przedsiębiorczynią i mamą. To całkiem sporo obowiązków, jak na jedną osobę! I chociaż dziś wygląda na to, że, Reese Witherspoon doskonale to ogarnia, to nie zawsze tak było.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Reese Witherspoon wspomina wczesne macierzyństwo

Aktorka wystąpiła w ostatnim odcinku The Drew Barrymore Show. Tam Reese Witherspoon wspominała początki kariery. To także czas jej pierwszej ciąży. Łatwo nie było!

Reese Witherspoon przyznaje, że była „przerażona” zostaniem mamą w wieku 22 lat. W dodatku nie była wcale taka pewna, że kariera aktorki zapewni jej stabilność.

Robiłam filmy, ale nie udało mi się, ugruntować swojej pozycji jako kogoś, kto mógłby żądać, by kręcono je w pobliżu szkoły moich dzieci. Byłam jak każda inna mama, próbująca to rozgryźć - i tata, partner i dziadek,każdy, kto wychowuje dziecko.

Wspomina aktorka.

Obecnie Reese Witherspoon i jej mąż, Jim Toth wychowują trójkę dzieci. Tennessee Jamesa oraz Ava Elizabeth i Deacon Reese, z poprzedniego małżeństwa aktorki.

Zobacz też:

NAJNOWSZE