Jesy Nelson z Little Mix przeżyła atak paniki podczas występu na żywo [WIDEO]

2020-09-16 17:03 es
Jesy Nelson
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Występy na żywo to niezły stres! Nawet gwiazdom zdarzają się chwile słabości. Podczas występu w Radio One Live Lounge Jesy Nelson z Little Mix dostała ataku paniki. Gwiazda się rozpłakała! Na szczęście mogła liczyć na wsparcie.

W świecie show-biznesu łatwo zapomnieć, że gwiazdy to też ludzie. Zupełnie tak jak my się denerwują i stresują. Przez nadmiar nerwów Jesy Nelson z Little Mix przeszła atak paniki w programie na żywo. Zdrowie psychiczne ot nie temat do żartów. Na szczęście wokalistka mogła liczyć na troskę współpracowników.

Jesy Nelson z Little Mix przeszła atak paniki

Programy na żywo są stresujące, nawet gdy ma się doświadczenie w show-biznesie. W show w BBC Live Lounge występowały dziewczyny z Little Mix. Ubrane w kolory ziemi, doskonale sobie radziły.

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W pewnym momencie Jesy Nelson z Little Mix zjadły nerwy. Wokalistka przytłoczona stresem wybuchła płaczem. Jesy Nelson nie była w stanie wystąpić!

Na szczęście na pomoc ruszyli troskliwi współpracownicy. Koleżanki z zespołu Perri Edwards, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall, pocieszały zestresowaną gwiazdę.

O ataku paniki Jesy Nelson napisała także na swoim instagramie.

Wśród komentarzy pojawił się wpis BBC Radio One.

Absolutnie to rozwaliłaś ❤️ Uwielbiamy Cię mieć w Live Lounge!

Jesy Nelson nie mogła chyba liczyć na większe wsparcie!

Zobacz też:

NAJNOWSZE