Rebel Wilson skończyła 41 lat. Urodzinowe menu było fit?

2021-03-04 14:00 AM
Rebel Wilson
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Dla Rebel Wilson rok 2020 był rokiem wielkiej metamorfozy. Aktorka schudła aż 30 kg. Każdy kto choć raz w życiu się odchudzał wie, że wiele wysiłku trzeba włożyć także po metamorfozie. By nie uzyskać efektu jo-jo Rebel musi się mieć na baczności. Tylko jak to wszystko połączyć z kulinarnymi pokusami?

Rebel Wilson w 2020 roku bardzo często pojawiała się pierwszych stronach gazet i królowała w serwisach internetowych. Powód? Jej wielka przemiana. Rebel zdołała schudnąć 30 kg. Wszystko oczywiście dzięki wielkiej pracy – ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera i dieta to klucz do sukcesu.

Teraz by zachować efekty ciężkiej pracy, Rebel musi się pilnować. Na szczęście gwiazda jest tego świadoma, ale też nie stara się wpaść w pułapkę. Rebel Wilson przeszła na zdrową dietę i spożywa wszystko ale z umiarem. Jej impreza urodzinowa, która miała miejsce dwa dni temu jest tego świetnym przykładem.

Rebel 2 marca skończyła 41 lat z tej okazji urządziła przyjęcie urodzinowe dla rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło dobrego humoru i pysznego jedzenia. No właśnie, czy przez wgląd na zmiany w życiu aktorki pyszności były w wersji fit? Niekoniecznie.

Jak wyglądało urodzinowe menu Rebel Wilson?

Rebel wielokrotnie udowadniała już, że nie należy do osób, które popadają ze skrajności w skrajność. Już kiedyś przy okazji wywiadu zapewniała, że jej dieta składa się ze zdrowych rzeczy, ale od czasu do czasu pozwala sobie także na chwilę przyjemności i kosztuje nieco bardziej kaloryczne potrawy.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

W luksusowym hotelu w Beverly Hills, gdzie odbyły się urodziny aktorki nie zabrakło: grillowanych krewetek, tatarów ze steków, frytek czy sera burrata. Goście mogli również skosztować słodkości, takich jak: bezy, ciast ozdobionych zdjęciami Rebel czy ogromnego, różowego tortu.

Znając upór i determinację Rebel jesteśmy przekonani, że po imprezie od razu wróciła do swojej diety czyli m.in. ograniczenie spożywanego cukru.

NAJNOWSZE