Reakcja Hailey Bieber na piosenkę Seleny Gomez? "Zabiję cię"... Wymowne!

2019-10-23 19:05 mw
Hailey Bieber - Instagram Story
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News, instagram.com / Hailey Bieber

Selena Gomez świętuje wielki sukces swojego nowego singla "Lose You To Love Me". Piosenka przez wielu uważana jest za opowieść o rozstaniu z Justinem Bieberem i pewne fragmenty faktycznie idealnie pasują do ich historii związku. Jak czuje się z tym obecna żona Justina, Hailey Bieber? Być może jej odpowiedzią na nowy hit Seleny Gomez jest piosenka, którą kilka godzin po premierze singla Seleny Hailey zamieściła na swoim Insta Story.

Nowy utwór Seleny Gomez może, ale nie musi dotyczyć Justina Biebera - jest na ten temat kilka wykluczających się teorii. Niezależnie jednak od intencji autorki, piosenka "Lose You To Love Me" mogła zaleźć za skórę żony Kanadyjczyka. 

Czy faktycznie tekst piosenki "Lose You To Love Me" wkurzył Hailey Bieber?

Odpowiedzią na to pytanie może być post, jaki żona Justina opublikowała na swoim Instagram Stories zaledwie kilka godzin po premierze nowego singla Seleny Gomez.

"ZABIJĘ CIĘ"

Jesteśmy więcej, niż pewni, że Hailey Bieber przesłuchała piosenkę Seleny Gomez, ale oczywiście nie przyznała się do tego publicznie. 

Pochwaliła się za to screenem z playera, w którym odtwarzała zupełnie inny utwór. Jego tytuł i tekst mogą być w całej tej niezręcznej sytuacji bardzo wymowne.

Hailey Bieber na Instagram Story
Autor: instagram.com / Hailey Bieber

Kilka godzin po opublikowaniu przez Selenę Gomez piosenki "Lose You To Love Me" Hailey Bieber wsłuchiwała się w utwór o wymownym tytule "I'll Kill You" ("Zabiję cię") autorstwa Summer Walker.

Już sam tytuł odczytywać można w przypadku relacji tych dwóch dziewczyn bardzo dwuznacznie, ale kiedy wsłuchamy się w tekst piosenki, naprawdę trudno będzie uwierzyć, że znalazła się ona na playliście Hailey przypadkowo.

Np.

I'll go to hell and jail 'bout you boy
I been waiting so long for a love like this

[...]

Tryna come between us, it won't end up good
You know I love you like no one else could

[...]

Fuck that my baby you all mine
Greatest of all time

"pójdę dla ciebie do piekła i do pudła / tak długo czekałam na tę miłość / spróbuj wejść między nas, a nie skończy się to dobrze"...

Wymowne, prawda? 

NAJNOWSZE