Selena Gomez wzrusza do łez. Reakcje na Lose You To Love Me mówią za siebie

2019-10-23 9:08 kp
Selena Gomez - Lose You To Love Me
Autor: Youtube/ Selena Gomez

Lose You To Love Me Seleny Gomez to najnowszy singiel wokalistki i pierwszy numer, którym zapowiada ona swoją kolejną płytę. We wzruszającym numerze Selena rozlicza się z ostatnimi, trudnymi wydarzeniami ze swojego życia, wśród których - zdaniem fanów - najważniejszym było ostateczne rozstanie z Justinem Bieberem.

Selena Gomez potrzebowała aż czterech lat, by wrócić na dłużej do studia nagraniowego i myśleć o nowej płycie. Ostatni krążek wokalistki Revival ukazał się bowiem w październiku 2015 roku! Od tamtego momentu w życiu Seleny zaszły ogromne zmiany, a ona sama jest już zupełnie inną osobą, niż była wtedy. Wystarczy przypomnieć, że gwiazda ma za sobą przeszczep nerki i długi okres rekonwalescencji, związek i rozstanie z The Weekndem, związek i rozstanie z Justinem Bieberem oraz poważne załamanie nerwowe.

Dlatego też nie było wątpliwości, że gdy Selena Gomez zdecyduje się na wydanie nowego singla, będzie to singiel naprawdę wyjątkowy. I tak też się stało - Lose You To Love Me Seleny Gomez, który ukazał się 23 października 2019 roku to poruszająca ballada, w której gwiazda rozlicza się ze swoją przeszłością.

Ta piosenka była zainspirowana wieloma rzeczami, które wydarzyły się w moim życiu od czasu wydania mojego ostatniego albumu. Chcę, żeby ludzie poczuli nadzieję i żeby wiedzieli, że powrót z 'drugiej strony' uczyni ich silniejszą wersją samych siebie

- tak Selena opisała Lose You To Love Me.

Selena Gomez - Lose You To Love Me poruszyło jej fanów

Fani Seleny Gomez już teraz nie mają wątpliwości, że Lose You To Love Me to jeden z najważniejszych i najbardziej osobistych numerów w karierze piosenkarki. Twitter zalała fala emocjonalnych reakcji na piosenkę, a zwłaszcza na fragment, w którym Selena śpiewa do adresata utworu - w którym wszyscy widzą Justina Biebera - że "zastąpił ją w dwa miesiące". Jak wszyscy wiemy, Jus kilka tygodni po rozstaniu z Seleną Gomez był już oficjalnie chłopakiem Hailey Baldwin.

Związek Seleny Gomez i Justina Biebera wywoływał ogromne emocje wśród internautów. "Jelenie" kibicowali - lub ją przeklinali - fani z całego świata. Przez lata sądzono, że wokalistów łączy głębokie, choć trudne uczucie i że w rzeczywistości trudno wyobrazić ich sobie u boku kogoś innego. Tak też się jednak stało i dziś Jelena to już absolutna przeszłość.

Zobaczcie reakcje fanów Seleny Gomez na Lose You To Love Me!

NAJNOWSZE