Rafał Grabias pokazał swoje STARE ZDJĘCIE! Fani: ALE CIACHO!

2021-07-25 12:00 RD
Rafał Grabias z Królowych życia
Autor: WBF Rafał Grabias z Królowych życia

Rafał Grabias pokazał swoje zdjęcie z młodości. Fani są zachwyceni. Niektórzy twierdzą dodatkowo, że im Rafał starszy, tym przystojniejszy. ;) Zgadzacie się z tym? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Rafał Grabias zyskał popularność dzięki udziałowi w show emitowanym na antenie telewizji TTV. W “Królowych życia” Rafał pokazywał swoje codzienne życie ze swoim ówczesnym partnerem, Gabrielem. Finalnie zrezygnowali oni z udziału w show, a następnie ich drogi się rozeszły. Każdy układa sobie życie na nowo. 

Spore grono fanów jednak zostało. I tak Rafał ze swoimi obserwatorami jest w nieustającym kontakcie. Ostatnio na swoim instagramowym profilu pokazał swoje zdjęcie z młodości. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

To zdjęcie na którym Rafał ma zaledwie 20 lat. 

Dziś śmiało mogę powiedzieć , że uroda zmienia się ……🤪🤪 lecz wartości pozostały te same !!! Miłość i szacunek to mądrość którą dali mi rodzice ♥️( kochający dom) Starajmy się każdego dnia pięknie żyć 😀 nie używając mowy pogardy . Bądźmy pięknie nie tylko na zewnątrz , ale przede wszystkim w środku . Tego z głębi serca Wam życzę

napisał.

NAJNOWSZE