Rafał Brzozowski: żona, dzieci, ślub. Fakty o reprezentancie Polski na Eurowizji 2021

2021-05-08 17:00 kp
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Już 20 maja w Rotterdamie Rafał Brzozowski z polską piosenką na Eurowizję 2021 The Ride wystąpi w 2. półfinale konkursu. Jeśli muzyk zdobędzie sympatię widzów, zobaczymy go w finale dwa dni później. Czas przyjrzeć się z bliska reprezentantowi Polski na Eurowizji 2021. Co wiemy o życiu prywatnym Rafała Brzozowskiego?

Decyzją Telewizji Polskiej Rafał Brzozowski został reprezentantem Polski na Eurowizji 2021. Wokalistka wystąpi podczas konkursu z tanecznym kawałkiem The Ride, którym ma nadzieję podbić serca eurowizyjnej publiczności. O tym, czy tak się stanie, przekonamy się już 20 maja 2021, kiedy to piosenkarz wystąpi w Rotterdamie podczas 2. półfinału. Jeśli mu się powiedzie, zobaczymy go następnie 22 maja w wielkim finale Eurowizji 2021, gdzie będzie walczył o zwycięstwo.

Warto przyjrzeć się z bliska, kim jest reprezentant Polski na Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski od młodości jest związany z muzyką, jednak prawdziwą karierę rozpoczął w 2011 roku, kiedy to pojawił się w The Voice of Poland, gdzie śpiewał w drużynie Andrzeja Piasecznego. Choć nie zwyciężył show, zdobył sporą sympatię fanów, co zaowocowało płytą i singlem Tak blisko. Ostatnio Rafał Brzozowski związany jest z TVP, gdzie prowadził najpierw show Koło fortuny, a następnie Jaka to melodia.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Kim jest Rafał Brzozowski?

A jak wygląda życie prywatne Rafała Brzozowskiego? Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 jest żonaty? Ma dzieci? Sprawdźcie!

Rafał Brzozowski - żona, dzieci, ślub

Jeszcze do niedawna Rafał Brzozowski był w szczęśliwym związku z Anną Tarnowską, modelką nagradzaną w licznych konkursach piękności i aktorką serialu TVP2 Na sygnale. W marcu media pisały o planowanym ślubie pary, a w kwietniu... ogłoszono ich rozstanie. Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska opublikowali 9 kwietnia wspólne oświadczenie, w których potwierdzili, że nie są już razem.

>> Rafał Brzozowski ROZSTAŁ się ze swoją partnerką! Byli razem 8 lat! [SZCZEGÓŁY]

Rafał Brzozowski nie ma dzieci. Muzyk chciałby założyć rodzinę, jednak czeka na tę jedyną.

NAJNOWSZE