Rafał Brzozowski ROZSTAŁ się ze swoją partnerką! Byli razem 8 lat! [SZCZEGÓŁY]

2021-04-10 22:23 RD
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Rafał Brzozowski przez ostatnich osiem lat był w związku z Anną Tarnowską. Niedawno jednak piosenkarz w mediach społecznościowych poinformował o rozstaniu ze swoją ukochaną. Co napisał reprezentant Eurowizji 2021? Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Rafał Brzozowski jest obecny na polskiej scenie muzycznej od kilkunastu lat. Szeroką rozpoznawalność zapewnił mu udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland w 2011. Od tamtej pory wydał pięć albumów studyjnych: Tak blisko (2012), Mój czas (2014), Na święta (2014), Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy (2016) i Borysewicz & Brzozowski (2015), nagrany z Janem Borysewiczem. Wylansował przeboje „Tak blisko”, „Magiczne słowa”, „Zaczekaj – tyle kłamstw co prawd” i „Już wiem”. W 2017 nawiązał stałą współpracę z Telewizją Polską jako prowadzący teleturnieje: Koło Fortuny (2017–2019) i Jaka to melodia? (od 2019) oraz koncerty i widowiska muzyczne organizowane przez stację.

Niedawno okazało się, że Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja 2021. 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Do tej pory Rafałowi Brzozowskiemu układało się również w życiu prywatnym. Jednak niestety niedawno poinformował w mediach społecznościowych, że zakończył się właśnie jego wieloletni związek. 

Razem z Anna chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać

Napisał krótko i stanowczo Rafał w mediach społecznościowych. 

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE