Radosław Majdan "spakował TORBY DO SZPITALA" i zabrał Małgorzatę Rozenek do... hotelu!

2020-06-02 18:30 nk
Radosław Majdan skończył 48 lat
Autor: WBF Radosław Majdan skończył 48 lat

Małgorzata Rozenek-Majdan trzecie dziecko urodzi w ciągu najbliższych dni, a może nawet godzin?! Tymczasem tuż przed porodem mąż celebrytki postanowił zrobić jej wyjątkową niespodziankę urodzinową. Radosław Majdan ponoć sam spakował całą rodzinę i zawiózł do hotelu, w którym pobyt Małgonia zrelacjonowała na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują narodzin wspólnego synka. Swoje trzecie dziecko celebrytka ma urodzić w ciągu najbliższych dni. Jak sama przyznała, data porodu nie jest dokładnie znana. Choć maleństwo ma przyjść na świat poprzez cesarskie cięcie, lekarze chcą poczekać z zabiegiem do rozpoczęcia akcji porodowej.

Małgorzata Rozenek: zamiast do szpitala pojechała do hotelu!

W atmosferze wielkiego oczekiwania upłynęły Małgosi Rozenek-Majdan 42. urodziny. Celebrytka nie kryła wzruszenia ciepłymi życzeniami, jakie otrzymała z okazji swojego święta.

Okazuje się jednak, że kameralne świętowanie w domu, to nie wszystko, co zaplanował dla żony Radosław Majdan. Choć Małgonia jest już spakowana i gotowa do szpitala, były piłkarz zabrał ją do... hotelu! Właśnie tam cała rodzina celebrowała urodziny gwiazdy TVN.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę 😂 tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala😂) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile😉 i oczywiście znowu zjadłam za dużo. miłego dnia 🎈

- pochwaliła się Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie, załączając zdjęcia z wyjazdu.

Trzeba przyznać, że podczas swojego ostatniego wypadu z domu przed porodem Małgonia wyglądała kwitnąco! I baaardzo już okrągło! <3

NAJNOWSZE