Małgorzata Rozenek-Majdan wzruszona: "To jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu"!

2020-06-01 18:18 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie skończyła 42 lata. Te urodziny są dla niej wyjątkowe, bo już w najbliższych dniach celebrytka zostanie po raz trzeci mamą. Małgosia dostała od Radka Majdana piękne życzenia na Instagramie. Gwiazda nie kryje wzruszenia.

1 czerwca to dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjątkowy dzień - i to nie tylko dlatego, że to Dzień Dziecka. Właśnie 1 czerwca 2020 Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi swoje 42 urodziny. Również okoliczności są szczególne - celebrytka w każdej chwili może trafić na porodówkę. Na synka Radosława Majdana czekają wraz z przyszłymi rodzicami tysiące fanów pary.

Małgorzata Rozenek-Majdan dziękuje za życzenia

Z okazji urodzin Radosław Majdan złożył żonie tak piękne życzenia, że internauci pomyśleli nawet, że maleństwo może już być na świecie!

Najnowszymi urodzinowymi zdjęciami z rodziną Małgorzata Rozenek-Majdan udowodniła jednak, że poród wciąż przed nią. Gwiazda postanowiła podziękować za życzenia - nie tylko mężowi, ale także fanom i przyjaciołom.

Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuje za życzenia 😘 ponieważ ostatnio łatwo się wzruszam, to od rana mam mokre oczy😉 to jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu ❤️ @r_majdan i właśnie takich Nas, chcę pamiętać ❤️❤️❤️

- napisała gwiazda w poście na Instagramie.

Cóż, po kilku miesiącach opieki nad niemowlakiem tak dobra pamięć do swojego wyglądu ze "starych" czasów bardzo się parze przyda... ;)

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE