Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

i

Autor: WBF

Radosław Majdan dowiedział się o niespodziance na 50-te urodziny. Fani sportu będą zazdrośni!

2022-05-06 13:57

Małgorzata Rozenek lubi rozpieszczać swojego męża, więc z okazji jego nadchodzących urodzin zaplanowała coś bardzo wyjątkowego. Radosław Majdan pochwalił się na Instagramie prezentem, który przygotowała dla niego żona. To będą niezapomniane 50-te urodziny!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan związani są od 2013 roku. Od wielu lat udowadniają jak szczęśliwą i zgraną parę tworzą. Zarówno w mediach społecznościowych jak i na wielu publicznych wydarzeniach okazują sobie wiele czułości, a owocem ich miłości jest syn Henryk, który przyszedł na świat w 2020 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan CAŁUJE SIĘ Z OBCYM FACETEM! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek spełni marzenie Radosława Majdana. „Będzie grubo”

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek uwielbiają obdarowywać się drogimi prezentami. W 2018 roku Gosia dostała od Radka pięknego, luksusowego mercedesa za ponad 300 tysięcy złotych. Tym razem perfekcyjna żona postanowiła się odwdzięczyć i zorganizowała dla męża wycieczkę za ocean, którą z pewnością zapamięta do końca życia. Okazja nie jest byle jaka, ponieważ były piłkarz 10 maja będzie obchodził 50-te urodziny!

Para nie mogła dłużej trzymać tego w tajemnicy i oboje wyznali w swoich social mediach, dokąd wybierają się, aby uczcić okrągłe urodziny Radosława. O ich plany zapytał również jeden z portali internetowych.

Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1 i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy – opowiedziała Małgorzata Rozenek portalowi „Jastrząb Post”.

Radosław Majdan natychmiast pochwalił się wspaniałą nowiną na Instagramie, gdzie opatrzył post hasztagiem „będzie grubo”, a internauci, nie kryli zachwytu zarówno nad celem wycieczki jak i pomysłowością żony: „Ale cudowna żonka!!!!!!”, „Oj zazdroszczę”, „Albo grubo albo wcale”.

Sonda
Czy wierzysz, że Radek Majdan zdradzał Dodę z prostytutkami?
Rodzina Majdanów wypoczywa na kempingu. W takich warunkach mieszkają