Małgorzata Rozenek-Majdan CAŁUJE SIĘ Z OBCYM FACETEM! [WIDEO]

2022-01-15 20:00 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan całuje się z obcym facetem
Autor: YouTube / Kubanczyq Małgorzata Rozenek-Majdan całuje się z obcym facetem

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać szokujące - dla niektórych - sceny. Małgorzata Rozenek-Majdan całuje się z facetem. I nie jest to jej mąż, Radosław. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mega popularną osobowością telewizyjną. Jej kariera rozpoczęła się wraz z programem “Perfekcyjna Pani Domu”, w którym to Małgosia odwiedzała domy i mieszkania Polek i Polaków, którzy mieli problem z utrzymaniem porządku. Radziła im jak zaprowadzić ład, a później przeprowadzała kontrolę i wybierała zwycięzcę odcinka. 

Później kariera potoczyła się już sama. Największą sympatię Małgosia zdobyła chyba w programie Azja Express, gdzie pokazała się z zupełnie innej, totalnie naturalnej, strony. To po tym Majdanowie dostali własny program w TVN-ie, Iron Majdan. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

O tym, że Małgosia żadnego zadania się nie boi, nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że gwiazda telewizji TVN postanowiła sprawdzić się jako aktorka. 

To produkcja Patryka Vegi. Film "Miłość, seks & pandemia" ma mieć swoją premierę na początku lutego. Póki co musimy zadowolić się utworem promującym dzieło. W teledysku widać fragmenty filmu. Można tam też zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan! Celebrytka wciela się w rolę niezaspokojonej fotografki Nory, która nie stroni od seksu! Chętnie obdarza pocałunkami filmowego partnera.

Zobaczcie sami:

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE