Quebonafide

i

Autor: Screen/Instagram@hellomissti // ilustacja: Magdalena „meago” Kania Quebonafide i jego nowy projekt

Quebonafide pochwalił się nowym projektem. Odnajdą się w tym fani literatury

2023-03-25 18:05

Quebonafide nie przestaje zaskakiwać. Właśnie wypuszcza na rynek nowy projekt. Będzie to gratka dla fanów literatury i historii obrazkowych. Raper zaprezentował w sieci prolog komiksu, którego bohaterką jest Ti - dziewczyna, która próbuje zrozumieć nasz świat. Brzmi zachęcająco?

Quebonafide, znany również jako Kuba Grabowski, świetnie radzi sobie nie tylko na scenie, ale również w biznesie. Jest dobrze prosperującym przedsiębiorcą, który na swoim koncie ma sukces marki MISS TI. Pomysł produkcji napojów matcha zrodził się podczas podróży do Azji. Raper chciał, aby w Polsce był dostęp do jakościowych napojów, które skradłyby serca jego odbiorców. I udało się. Quebo, jako artysta stara się w niecodzienny sposób rozwijać markę, dlatego stworzył wokół MISS TI historię, której bohaterką jest dziewczyna o imieniu Ti.

Kuba Grabowski ma coś specjalnego dla fanów komiksu

Quebonafide przedstawia swoim fanom bohaterkę komiksu. Ti to dziewczyna, która stara się zrozumieć nasz świat i panujące w nim zasady.

To jest Ti. Poznajcie się - napisał na Instagramie - MISS TI 蒂小姐 jest skromną, inteligentną, ale odważną i godną zaufania osobą.Nie idzie z nurtem komercyjnej żywności tylko powoli, swoją wyjątkowością i jakością, drąży rzekę zmian. Dzięki swojej otwartości zachęca do poznawania świata, łączenia kultur i smakowania ich różnorodności - czytamy na stronie "miss-ti.com"

W sieci pojawił się prolog komiksu, który może pobrać każdy użytkownik internetu i zapoznać się ze wstępem tej intrygującej historii. 

Autorką scenariusza jest młoda wokalistka Marie, czyli Julita Kusy, natomiast ilustracje wykonała Magdalena „meago” Kania, specjalizująca się w stylu cartoonowym i azjatyckim - autorka takich komiksów, jak  "Emilka Sza" i "Delisie".

Shake Your Eska #28 | Wolf
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE