Quebonafide

i

Autor: AKPA Jakub Grabowski Quebonafide apeluje o pomoc zwierzętom przetrzymywanych w klatkach

Quebo był świadkiem niebywałego okrucieństwa. Teraz prosi o szybką pomoc

2022-11-24 12:27

Jakub Grabowski był niedawno świadkiem okrucieństwa, które nadal jest legalne w Polsce. Chodzi o hodowlę zwierząt, które jedyne co w życiu czeka to oskórowanie. Quebo napisał apel do fanów.

Jakub Grabowski znany jako Quebonafide jest jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce. Jego płyty rozeszły się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy i wielokrotnie zdobywały status złotych, platynowych i diamentowych. Twórca takich hitów jak Candy, Bubbletea czy Tamagotchi prywatnie związany jest z piosenkarką Natalią Schroeder, która często towarzyszy mu w trasach koncertowych.

Jakub Grabowski pokazał, że potrafi również prowadzić biznesy. Jest właścicielem dwóch warszawskich lokali - jeden z kuchnią azjatycką, drugi to herbaciarnia, w której można skosztować popularnej bubbletea.

Quebonafide na własne oczy zobaczył jak żyją zwierzęta na fermach. To go przeraziło

Kuba Grabowski pokazał, że nie jest mu obojętne życie i sposób traktowania zwierząt, które często służą człowiekowi do zaspokajania ich własnych, czasami absurdalnych potrzeb. w Polsce nadal legalne jest prowadzenie hodowli zwierząt na futra. Nadzieją na zmianę tego stanu rzeczy jest nowy projekt ustawy o ochronie zwierząt, który zakłada, iż do 1 stycznia 2027 roku hodowla zwierząt futerkowych będzie całkowicie zakazana.

Kuba Grabowski niedawno udał się wraz z przedstawicielami organizacji Otwarte Klatki na fermę, w której przetrzymywane są drapieżniki. Warunki jakie zastali wołały o pomstę do nieba, dlatego muzyk postanowił zaapelować do swoich fanów o wsparcie inicjatywy obywatelskiej, która zakłada zamknięcie wszystkich ferm futrzarskich w Unii Europejskiej, aby zakończyć cierpienie niewinnych zwierząt.

Niedawno zobaczyłem na własne oczy, jak są przetrzymywane lisy i norki na fermach w Polsce. Drapieżniki w ciasnych klatkach czekają na oskórowanie - jak taki sadyzm może być nadal legalny? Prośba o Wasz podpis pod Europejską Inicjatywą Społeczną - napisała na Instagramie.

Quebonafide

i

Autor: Screen/Instagram/@quebahombre Kuba Grabowski Quebonafide popiera zamknięcie ferm futrzarskich
Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów