Natalia Szroeder, Quebonafide

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@natalia_szroeder Natalia Szroeder i Quebonafide nie są już razem?

Gwiazdy

Quebonafide i Natalia Szroeder nie są już razem? Fani znaleźli "dowody" na ich rozstanie

2024-04-25 10:47

Natalia Szroeder i Quebonafide, tworzący od wielu lat zarówno parę, jak i zgrany sceniczny duety, ostatnio są na ustach wszystkich. Pojawiły się plotki o ich rzekomym rozstaniu, a internetowi detektywi znajdują coraz więcej "dowodów" na koniec ich związku. Czy faktycznie para postanowiła się rozstać?

Natalia Szroeder, jedna z najbardziej znanych polskich artystek, zaczęła swoją muzyczną drogę już w młodym wieku. W 2011 została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, w którym zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz „Cicha woda”. Sławę przyniosła jej współpraca z Liberem, z którym stworzyła numer „Wszystkiego na raz”. Jej kolejne single zdobywały serca słuchaczy i zaprowadziły ją na największe sceny w Polsce. W 2018 roku Natalia zaskoczyła wszystkich, gdy na jaw wyszło, iż spotyka się z raperem Quebonafide.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Szroeder w mrocznej odsłonie! Zaśpiewała cover utworu "You Are My Sunshine"

Natalia Szroeder o braku nominacji do Fryderyka, przyjaźni z Zawiałow i Ochmanie

Co sugeruje, że Natalia Szroeder i Quebonafide nie są już razem?

Natalia Szroeder i Kuba Grabowski tworzyli nie tylko parę w życiu prywatnym, ale także na scenie. Natalia towarzyszyła ukochanemu w trasach koncertowych. Para zawsze bardzo strzegła swojej prywatności, nie opowiadając publicznie o swojej relacji i nie zamieszczając w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć i nagrań. Po latach związku pojawiły się jednak głosy mówiące o ich rozstaniu. Już w grudniu fani zauważyli coś niepokojącego. Natalia przestała obserwować Quebonafide na Instagramie, jednak szybko zaobserwowała go na nowo. Choć początkowo ten fakt wydawał się być jedynie przypadkiem, kolejne obserwacje wzbudziły więcej podejrzeń. Brat Natalii usunął zdjęcie z Quebonafide ze swojego profilu, a przyjaciółka artystki przestała go obserwować. Dodatkowo, internauci zauważyli, że Quebonafide nie polubił żadnego z zdjęć Natalii od października, co wcześniej był dla niego typowym zachowaniem.

Fanów zaintrygowało również to, że Natalia przestała nosić pierścionek, który dostała w prezencie od ukochanego - do tej pory nie wiadomo, czy był to pierścionek zaręczynowy, w każdym razie zdaniem internatów to kolejny "dowód" na to, że między nimi coś się zmieniło.

Co więcej, na początku kwietnia, Natalia wypuściła pierwszy singiel zapowiadający najnowszy album. Piosenka zatytułowana "Północ" w subtelny sposób obnaża jej emocje, a tekst może sugerować, że w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany. Tak brzmi jego fragment:

I choć wierzę w boski plan / Trudno tracić coś, co znam / Serce głupie cicho łka / Znów mnie budzi nie na czas / Wiesz, wciąż pamiętam ten wiersz / Co się niósł jednym tchem / Zapach tych pierwszych dni / Nie baliśmy się nic

Myślicie, że w ten sposób Natalia Szroeder rozlicza się z przeszłością?