Mezo

i

Autor: AKPA Mezo pokazał zdjęcie z rodzinnej sesji

Mezo pokazał żonę i gromadkę dzieci. "Czas założyć kartę dużej rodziny"

2022-11-27 16:53

Mezo w muzyce i sporcie osiągnął wiele. Podobnie z resztą, jak i w życiu prywatnym. Jest szczęśliwym ojcem i mężem, a na świat niedawno przyszło kolejne dziecko. Raper opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z bliskimi, a fani nie kryją zachwytu gratulując życiowego sukcesu.

Jacek Mejer, znany jako Mezo urodził się 1 lipca 1982 roku. Przygodę z muzyką rozpoczął w latach 90. nagrywając pod szyldem nowo powstałej formacji Lejner. Znany jest również ze współpracy z: Ascetoholix, Slums Attack, Liber, Duże Pe, Sylwią Przybysz, czy 52 Dębiec. Jego pierwszy debiutancki album Mezokracja ukazał się 22 maja 2003 roku nakładem wytwórni muzycznej UMC Records. Najpopularniejszym utworem Meza jest Sacrum, w którym wystąpiła Kasia Wilk. Kawałek pochodzi z krążka Eudaimonia z 2006 roku.

Mezo jest dumnym mężem i ojcem. Fanka: "Przywracasz mi wiarę w mężczyzn"

Mezo wydał w sumie dziewięć albumów studyjnych, z czego ostatni w 2020 roku. Artysta zdobył wiele nagród muzycznych i był notowany na wielu listach przebojów, zajmując wysokie pozycje. Mezo może więc się pochwalić wieloma sukcesami w branży muzycznej, ale niewiele osób wie, że muzyk jest wielkim fanem sportu. Trenuje w kilku dziedzinach: biegi długodystansowe, triathlon oraz tenis ziemny. 39-latek w jednym z wywiadów wyznał, że etap ciężkich treningów ma już za sobą, ponieważ, jak sam twierdzi - dotarł do granic możliwości.

Na chwilę obecną całe serce wkłada w pielęgnowanie domowego ogniska. Mezo od 9 lat jest szczęśliwym mężem Weroniki Radzimowskiej, z którą ma dwoje dzieci: córkę Fridę (ur. 2019) oraz synka, który na świat przyszedł 25 października 2022 roku. Mezo wychowuje również nastoletnią córkę Zuzannę z poprzedniego małżeństwa.

Na Instagramie jego aktywność śledzi 24,9 tysięcy osób, gdzie zobaczyć można jak wygląda życie muzyka. Znajdziemy tam kadry z koncertów, zawodów sportowych czy rodzinnych aktywności. Bliscy muzyka zdecydowali się niedawno na rodzinną sesję zdjęciową, a jednym z nich podzielił się na Instagramie dołączając kilka słów: "Mój cały kapitał na jednym zdjęciu. Czas założyć kartę Dużej Rodziny. Dziękuję Patrycji za wspaniałe zdjęcia w domowym zaciszu".

Fani są pod wrażeniem muzyka, który pielęgnuje rodzinne wartości: "To, czego nie kupisz za złotówki czy euro. To, co stanowi najdroższy klejnot", "Przywracasz mi wiarę w mężczyzn... Oby jeszcze jacyś normalni się ostali", "Rodzina o której zawsze marzyłem...  Super Was wszystkich widzieć".

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!