Pytanie na Śniadanie, wpadka: Hamak zarwał się pod Marzeną Rogalską! Co się stało? [WIDEO]

2020-08-09 15:00 RD
Marzena Rogalska
Autor: WBF Marzena Rogalska

Marzena Rogalska nie ma szczęścia w programie na żywo, który prowadzi. Chodzi oczywiście o Pytanie na Śniadanie. Wpadka z hamakiem jest kolejną nieprzewidzianą sytuacją, która miała miejsce podczas porannego programu TVP2. Co się stało tym razem? Musicie to zobaczyć na Hotplota.pl!

Marzena Rogalska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od ponad jedenastu lat jest ona współprowadzącą poranny program TVP2, Pytanie na Śniadanie. Widzowie bardzo lubią prezenterkę za poczucie humoru i nieschodzący wręcz uśmiech z jej twarzy. Marzena ma jednak na swoim koncie kilka, mniej lub bardziej spektakularnych, wpadek. Jedną z najgłośniejszych była ta z panem Ząbkiem w roli głównej, który chciał zaprezentować iluzjonistyczną sztuczkę. Skończyło się na to, że Marzena Rogalska skończyła ze skaleczoną przez gwóźdź ręką. Wyglądało naprawdę groźnie, ale dziennikarce na szczęście nic się nie stało.

Najnowsza wpadka na szczęście nie skończyła się wizytą w szpitalu, a Marzena podeszła do niej – i chyba nikogo to nie dziwi – z turbo dystansem. Ale od początku. Wykorzystując piękną pogodę program Pytanie na Śniadanie realizowany jest na świeżym powietrzu. W plenerowym studiu znalazł się między innymi hamak, z którego Marzena postanowiła skorzystać. Dziennikarka z wielką radością się na nim bujała. Jednak w pewnym momencie hamak… zarwał się pod prezenterką! Ta popłakała się ze śmiechu. Zdołała tylko powiedzieć:

Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam

po czym znowu zaczęła się śmiać. Zobaczcie wideo:

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE