Przyjaciółki: Reżyser komentuje chorobę aktorki! Która z gwiazd ma koronawirusa?

2020-07-14 19:21 nk
Przyjaciółki
Autor: Materiały prasowe Polsat

W poniedziałek, 13 lipca 2020, polskie media obiegła niepokojąca wiadomość, jakoby jedna z gwiazd serialu Przyjaciółki zaraziła się koronawirusem. Zdjęcia o nowego sezonu produkcji na razie wstrzymano. Teraz chorobę aktorki potwierdził reżyser Przyjaciółek, który nie kryje wkurzenia nieostrożnością gwiazd.

Choć obostrzenia związane z pandemią koronawirusa są stopniowo znoszone, a branża filmowo-telewizyjna po wielu miesiącach stagnacji wróciła do pracy, sytuacja epidemiczna wcale się nie poprawia. Przekonała się o tym właśnie ekipa serialu Przyjaciółki.

W poniedziałek, 13 lipca 2002, informowaliśmy Was, że zdjęcia do nowego serialu produkcji zostały wstrzymane po tym, jak okazało się, że jedna z głównych aktorek zaraziła się covid-19.

Gwiazda Przyjaciółek z koronawirusem. Reżyser komentuje

Zawieszenie zdjęć z powodu zakażenia jednej z gwiazd koronawirusem potwierdził reżyser tasiemca. Grzegorz Kuczeriszka nie kryje zdenerwowania sytuacją, dając do zrozumienia, że aktorzy są zbyt mało ostrożni, przez co cierpi cała ekipa.

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa

- powiedział reżyser serialu Przyjaciółki, Grzegorz Kuczeriszka, w rozmowie z dziennikiem Rzeczpospolita.

Która z aktorek została zakażona covid-19? Serwis Gala.pl podał, że na koronawirusa zachorowała Małgorzata Socha, a Plejada.pl dodaje, że gwiazda zaraziła się na początku lipca od koleżanki po fachu niezwiązanej z serialem Przyjaciółki. Ile w tym prawdy? Sprawy nie komentuje na razie ani Małgorzata Socha, ani jej menadżer.

Gwiazdy serialu Przyjaciółki
Autor: WBF
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE