Koronawirus na planie serialu Przyjaciółki?! "Teraz cała ekipa drży o zdrowie"

2020-07-13 19:30 nk
Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska
Autor: WBF

Czy jedna z gwiazd serialu Przyjaciółki zaraziła się koronawirusem? Tak twierdzi jeden z tabloidów, który informuje o ponownym przerwaniu zdjęć do nowego sezonu produkcji. Podobno cała ekipa musi przejść testy na obecność wirusa. Która z czterech aktorek cierpi na covid-19?

To fatalna wiadomość dla fanów polskich seriali! Zdjęcia do nowego sezonu Przyjaciółek podobno zostały ponownie wstrzymane! Powód? KORONAWIRUS!

Przyjaciółki z koronawirusem!?

Z powodu pandemii koronawirusa cała branża filmowo-telewizyjna została sparaliżowana, a wiele planów zdjęciowych przez kilka miesięcy trwało w zawieszeniu.

Zaledwie miesiąc temu do pracy nad nowymi odcinkami wróciły gwiazdy serialu Przyjaciółki. Jeśli wierzyć doniesieniom jednego z polskich tabloidów, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska nie nacieszyły się wspólnym graniem. Fakt twierdzi, że jedna z aktorek zaraziła się koronawirusem, a zdjęcia do nowego sezonu produkcji ponownie wstrzymanio!

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan

- cytuje anonimowego informatora gazeta, zaznaczając, że "teraz cała ekipa drży o zdrowie i robi badania".

Na planie Przyjaciółek pracuje ponoć około 60 osób. Co ciekawe, nie wiadomo, która z aktorek miała zarazić się koronawirusem. Żadna z nich nie chce komentować sytuacji.

Gwiazdy serialu Przyjaciółki
Autor: WBF
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE