Przyjaciele Meghan Markle odradzali jej ślub z księciem Harrym! „Tabloidy zniszczą twoje życie”

2019-10-22 18:00 AM
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Ostatni czas dla Meghan Markle i księcia Harry’ego był nieustanną walką z tabloidami. I nawet jeśli mogłoby się wydawać, że nie zwracają oni uwagi na przeróżne, tabloidowe informacje na ich temat to tak nie było. Gdy przez miesiące milczeli na ten temat, w rzeczywistości walczyli z gazetami, które zamieszczały nieprawdziwe informację na ich temat.

Od jakiegoś czasu księżna Sussex i książę Harry rozprawiają się z tabloidami, które wypisują na ich temat nieprawdziwe informacje. Teraz Meghan Markle wspomina słowa swoich przyjaciół, kiedy powiedziała im, że spotyka się z księciem. Podobno na początku szczerze jej gratulowali, jednak po czasie zaczęli ją ostrzegać. Mieli sporo racji!

TYLKO BRYTYJSCY PRZYJACIELE OSTRZEGALI MEGHAN MARKLE

W dokumencie zrealizowanym dla ITV opowiadający o życiu książęcej pary, Meghan otworzyła się na temat ostatnich wydarzeń. Opowiadała o walce z tabloidami i o tym, co na temat jej związku z księciem sądzili jej przyjaciele. Markle wyznała, że kilka osób ostrzegało ją i tłumaczyło, że tabloidy mogą zniszczyć jej życie…

„Kiedy pierwszy raz spotkałam Harry’ego, moi przyjaciele byli bardzo podekscytowani, moi amerykańscy przyjaciele byli szczęśliwi, ponieważ ja byłam szczęśliwa. Moi brytyjscy przyjaciele, byli pewni, że jest uroczy, ale powiedzieli mi, że nie powinnam tego robić, ponieważ uważali, że brytyjskie media zniszczą moje życie. Jestem Amerykanką i nie chciałam tego rozumieć. To skomplikowane”. – tłumaczyła.

Podczas podróży do Afryki, książę Harry opublikował list w którym poinformował o pozwie i walce z niektórymi tabloidami oraz wsparł swoją żonę.

Myślicie, że Meghan Markle powinna posłuchać przyjaciół?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE