Przyczyna śmierci siostry Louisa Tomlinsona znana. Przedawkowała leki i narkotyki

2019-09-12 10:21 kp
Felicite Tomlinson, Louis Tomlinson
Autor: Instagram/ Felicite Tomlinson; Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Od momentu tragicznego odejścia 18-letniej siostry Louisa Tomlinsona, Felicite, minęło już pół roku. Od tamtego momentu trwało śledztwo w sprawie śmierci nastolatki, mające wyjaśnić przyczyny tragedii. Wyniki przedstawił w Londynie koroner. Dziewczyna przedawkowała środki przeciwbólowe i narkotyki. Śledczy nie mają wątpliwości, że nie było to zamierzone.

Koroner w Londynie ogłosił przyczyny śmierci Felicite Tomlinson. Przypomnijmy, że 18-latka zmarła 13 marca 2019 roku w swoim apartamencie w Londynie w wyniku zawału serca. Mimo reanimacji, dziewczyny nie udało się uratować. Nagła śmierć Felicite wstrząsnęła jej rodzeństwem - siostry żegnały ją w sieci wzruszającymi wpisami, a Louis Tomlinson odwołał wszystkie zaplanowane koncerty.

Po pół roku śledztwa wiadomo już, co doprowadziło to ataku serca tak młodej kobiety.

Przyczyny śmierci Felicite Tomlinson

11 września 2019 biuro koronera w Londynie ogłosiło, że Felicite Tomlinson zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Młoda kobieta przedawkowała mieszankę leków przeciwbólowych, kokainy i środków przeciwlękowych.

To było idealne połączenie, oksykodon, alpraxolam i kokaina. Nie znajduję dowodów, że był to celowy czyn, który zakończył jej życie.

- powiedziała dr Shirley Radcliffe.

Warto dodać, że z powodu niemal identycznej mieszaniny leków i narkotyków zmarł w ubiegłym roku Mac Miller. Ojciec rapera apelował ostatnio do wszystkich o to, by nie eksperymentowali z używkami - zbyt wiele młodych istnień zginęło już z powodu tych zabójczych środków.

>> Ojciec Mac Millera komentuje aresztowanie jego dilera! "Sku***"

Wyświetl ten post na Instagramie.
Snow White 🍎 Post udostępniony przez Félicité Tomlinson (@felicitegrace)
NAJNOWSZE