Ojciec Mac Millera komentuje aresztowanie jego dilera! "Sku***"

2019-09-11 11:45 kp
Mac Miller
Autor: Rex Features/East News

Amerykańska policja aresztowała ostatnio mężczyznę, który miał dostarczyć Mac Millerowi leki, po których zażyciu raper zmarł we wrześniu ubiegłego roku. Diler został oskarżony w związku ze śmiercią byłego faceta Ariany Grande i czeka na wyniki śledztwa i wyrok. Ojciec Mac Millera nie kryje, że w momencie jego aresztowania poczuł ulgę.

7 września 2019 roku minął rok od śmierci Mac Millera. Raper zmarł w swoim domu w Studio City w wyniku przedawkowania narkotyków, alkoholu i leków. Kilka dni przed rocznicą tamtej tragedii policja w Los Angeles aresztowała mężczyznę, który miał dostarczyć Millerowi ostatnią dawkę leków z fentanylem, które doprowadziły do jego śmierci.

Amerykańska policja już od niemal roku prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Mac Millera. Akt oskarżenia 28-letniego Camerona Jamesa Pettita składa się z 42 stron, a według najnowszych doniesień istnieje podejrzenie, że mężczyzna dostarczył raperowi podróbki leków, od których ten był uzależniony. Przypomnijmy, że tuż przed tragiczną nocą Mac Miller napisał do Pettita z prośbą o dostarczenie mu tzw. "percs", czyli silnych leków przeciwbólowych zawierających fentanyl i uznawanych za narkotyczne.

>> Diler Maca Millera oskarżony! To on dostarczył mu śmiercionośne pigułki

Diler Mac Millera zatrzymany. Ojciec rapera komentuje

Aresztowanie 28-latka z dużą ulgą przyjął ojciec Mac Millera, Mark McCormick. Mężczyzna wciąż nie może pogodzić się z odejściem syna i wie, że śmiercionośne środki nadal sieją spustoszenie w Stanach i doprowadzają do śmierci kolejnych osób. McCormick ostrzega teraz wszystkich, którzy mają ochotę na jakąkolwiek styczność z narkotykami...

W końcu aresztowali tego sku***, który sprzedał mu narkotyki, które go zabiły. Znajdujemy w tym jakieś pocieszenie. Gdy wielu z nas było młodych, łącznie ze mną, eksperymentowało z narkotykami. Ale dziś jest inny sku*** świat i potrzeba tylko niewiele - naprawdę niewiele fentanylu i kokainy - i jesteś trupem. Narkotyki są mieszane z fentanylem - każdy rodzaj narkotyków. I jedyna rzecz, którą bym wam powiedział to: nie ryzykujecie. Nie warto.

- mówił ojciec Mac Millera podczas spotkania z fanami rapera w rocznicę jego śmierci.

Mac Miller
Autor: Rolando Otero/Polaris Images/East News
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE