Przemek Kossakowski o relacji z mamą. Nie wszystkie odcinki jego programów ogląda!

2021-12-02 11:10 AM
Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Przemek Kossakowski od lat związany jest z telewizją. Na antenie dokonuje niesamowitych rzeczy. Styka się z różnymi kulturami, robiąc naturalne dla nich rzeczy, które dla naszej kultury są dość kontrowersyjne. Zdecydowanie najwięcej kontrowersji wywołuje program „Kossakowski. Inicjacja”. A co o jego szalonych wypadach sądzi mama podróżnika?

Dla wielbicieli programów podróżniczych wyprawy Kossakowskiego to prawdziwa gratka. Przemek nie tylko opowiada o podróżach, kulturach i panujących tam zwyczajach, ale także sam osobiście bierze w nich udział, co niektórych przyprawia o zawrót głowy.

Przemek Kossakowski nie ukrywa, że mama jest niezwykle bliska jemu serce. Nie tylko wspiera syna, ale także ogląda jego dokonania w telewizji. Są jednak momenty, kiedy najnormalniej w świecie nie może patrzeć, jak jej syn dokonuje kontrowersyjnych rzeczy, jak np. daje się zakopać żywcem, czy trafia do więzienia.

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

Mama Przemka bardzo go wspiera, ale są odcinki programów, których nie może oglądać. Dlaczego?

Przez wzgląd na swoją wrażliwość i fakt, że występuje tam jej syn. Jak każda mama, także pani Anna martwi się o syna i gdy tylko dzieje się mu krzywda najchętniej ruszyłaby z pomocą. Nic więc dziwnego, że odcinki, które są nad wyraz brutalne, omija szerokim łukiem.

W rozmowie z dziennikarzem „Faktu” Przemek Kossakowski zdradził, jak jego mama reaguje na realizowane przez niego programy.

Moja mama bardzo bała się, kiedy realizowałem program "Kossakowski. Inicjacja". Mieliśmy wtedy taki układ, że do niej dzwoniłem w wypadku, jeśli uważałem, że jakiś odcinek jest poza możliwościami wrażliwości mojej mamy. Wtedy dzwoniłem i mówiłem jej, żeby tego nie oglądała. Najbardziej przeżyła odcinek, w którym byłem w więzieniu. A to dlatego, że po prostu byłem tam upokarzany przed kamerami...

- mówił.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
NAJNOWSZE