Priyanka Chopra w nowej fryzurze! Grzywka jej pasuje?

2020-09-15 15:00 AM
Priyanka Chopra, Nick Jonas
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Priyanka Chopra raczej stroni od wielkich metamorfoz. Unika też oryginalnych stylizacji. Gdy fani przyzwyczaili się już do jej wizerunku, ta postanowiła coś odmienić i może nie całkowicie ale w pewnym stopniu zmienić swój look! Podcięła włosy i zrobiła sobie grzywkę! Jak Wam się podoba?

Priyanka Chopra od czasu, jak wyszła za mąż za Nicka Jonasa często pojawia się okładkach kolorowych pism lub w serwisach plotkarskich. Co prawda Priyanka nie wzbudza kontrowersji ani nie wywołuje skandali to i tak czujni paparazzi, dziennikarze a nawet fani zawsze coś wyłapią. Teraz nie trzeba mocno się namęczyć, żeby stwierdzić, że Chopra zmieniła wizerunek. Aktorka odświeżyła swoją fryzurę i zrobiła sobie grzywkę. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

ESKA XD #001

PRIYANKA CHOPRA ZACHWYCA NOWYM WYGLĄDEM

Gdy tylko fotka pojawiła się na Instagramie, w sieci natychmiast zawrzało. Patrząc na komentarze pod postem można stwierdzić, że wielu fanów jest zachwyconych nowym lokiem aktorki. Faktycznie nowy wygląd bardzo odświeżył jej wizerunek. Z pewnością tego zdania jest wielu internautów, bo fotka zebrała ponad 1 900 000 polubień i tysiące komentarzy.

Pojawił się także komentarz od znanej stylistki gwiazd, Maeve Reilly, która nazwała Priyankę „piękną królową”.

Spójrzcie tylko na fotkę poniżej i dajcie znać, jak Wam się podoba. Priyanka lepiej wygląda z grzywką czy bez? 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.
New hair, don’t care. Post udostępniony przez Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)
NAJNOWSZE