Premiera 8. sezonu Gry o Tron w Belfaście. Maisie Williams skradła show! [ZDJĘCIA]

2019-04-13 10:52

Tuż przed premierą 8. sezonu Gry o Tron gwiazdy serialu zawitały do Belfastu, gdzie wzięły udział w oficjalnej gali z okazji premiery show. W stolicy Irlandii Północnej Grę o Tron 8 reprezentowali m.in. Kit Harington, Sophie Turner i John Bradley-West. Najjaśniej błyszczała jednak tym razem Maisie Williams, która wyglądała niczym księżniczka z bajkowych krain Game of Thrones.

Tuż przed premierą Gry o Tron 8 na HBO ekipa serialu odwiedziła jeszcze jedno miasto, by uroczyście świętować emisję ostatniego sezonu show. W Belfaście aktorzy Gry o Tron 8 pojawili się w nieco okrojonym składzie - gwiazdorów serialu reprezentowali Kit Harington, Maisie Williams, Sophie Turner, John Bradley-West, Liam Cunningham, Jerome Flynn, Joe Dempsie czy Isaac Hempstead Wright.

Tym razem zdecydowanie najbardziej wzrok fotoreporterów przykuła Maisie Williams.

HOT TEMAT
Kit Harington

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Kit Harington zdradził zakończenie Gry o Tron 8 znajomemu. "Zerowe zainteresowanie"

Gwiazdy na premierze 8. sezonu Gry o Tron

Maisie Williams zaprezentowała się w Belfaście w eleganckiej, różowej sukni, która doskonale komponowała się z różowymi włosami, jakie już od wielu tygodni zdobią głowę aktorki. Warto przypomnieć, że Maisie Williams to jedna z najmłodszych gwiazd Gry o Tron. Gdy 1. sezon show trafił do telewizji, miała zaledwie 12 lat.

Zobaczcie gwiazdy na premierze Gry o Tron 8 w Belfaście!

NAJNOWSZE