Kit Harington zdradził zakończenie Gry o Tron 8 znajomemu. "Zerowe zainteresowanie"

2019-04-12 20:52
Kit Harington
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Zakończenie Gry o Tron 8 to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic twórców serialu. Aktorzy i ekipa show od dawna próbują utrzymać w sekrecie wszelkie szczegóły fabuły 8. sezonu Gry o Tron - zobowiązują ich zresztą do tego odpowiednie dokumenty. Gdy jednak napięcie jest tak duże, czasem po prostu trzeba się wygadać. Tak zrobił Kit Harington. I nie mógł spodziewać się takiej reakcji.

Jak kończy się Gra o Tron? - to pytanie od miesięcy rozpala wyobraźnię fanów Game of Thrones. Przez wszystkie poprzednie sezonu twórcy show przyzwyczaili widzów, że w świecie GoT nic nie jest pewne. Dlatego też, gdy premiera Gry o Tron 8 zbliża się wielkimi krokami, napięcie wokół zakończenia serii jest naprawdę spore.

Tymczasem szanse na poznanie zakończenia Gry o Tron 8 są niemal zerowe. Aktorzy serialu - jak sami przyznają - otrzymywali wyłącznie potrzebne im części scenariusza za pomocą znikającej aplikacji, by przypadkiem nie przekazać ich treści niepożądanym osobom. Inni - jak Joe Jonas, który przebywał na planie za sprawą związku z Sophie Turner - musieli podpisywać specjalne dokumenty o poufności.

HOT TEMAT
Gra o Tron 8 - przecieki

Autor: HBO/Ferrari Press/East News

Gra o Tron 8: Przecieki i spoilery nie pochodzą od aktorów! "Scenariusz zniknął"

Kto zna zakończenie Gry o Tron?

Tymczasem część aktorów nieśmiało przyznaje w wywiadach, że zdarzało im się powiedzieć kilku osobom nieco za dużo. Nie powinno to jednak dziwić - wobec napiętej atmosfery, jaka panuje wokół premiery 8. sezonu Gry o Tron, trudno zachować milczenie.

Gdy jednak Kit Harington z duszą na ramieniu wyznał jednemu ze swoich znajomych, jak skończy się Gra o Tron 8, jego kolegi to kompletnie nie obeszło! A tymczasem na premierę ostatniego sezonu Game of Thrones czeka cały świat...

Intensywność kończenia czegoś jak to, i brak możliwości powiedzenia komuś o tym są bardzo trudne. To było dla mnie zbyt wiele, więc powiedziałem jednej osobie - mojemu przyjacielowi Jamesowi, który nie oglądał serialu i zasnął na pierwszym odcinku pierwszego sezonu. Wiedziałem, że ma zerowe zainteresowanie tym, co robię. Pewnego wieczoru piliśmy drinka i powiedziałem mu wszystko o zakończeniu serialu, a on nie mógł wyglądać na mniej zainteresowanego, nawet gdyby próbował.

- opowiedział Kit Harington.

Tymczasem wszyscy widzowie Gry o Tron 8 zakończenie serialu poznają już naprawdę niedługo. Premiera ostatniego sezonu Gry o Tron już 15 kwietnia.

NAJNOWSZE