Prawie nadzy Miley Cyrus i Cody Simpson bawili się w domowego fryzjera! [HOT ZDJĘCIA]

2020-02-03 16:40 mw
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: instagram.com / Cody Simpson

Jedne dziewczyny przebierają się za pielęgniarki, inne za nauczycielki albo policjantki, a Miley Cyrus... za fryzjerkę. Na Instagramie jej chłopaka pojawiły się w miniony weekend nowe zdjęcia. Widzimy na nich roznegliżowanych Miley Cyrus i Cody'ego Simpsona. Miley trzyma nożyczki, a podpis pod zdjęciami ujawnia, że

Jeśli ktoś myślał, że romans Miley Cyrus z Codym Simpsonem już się zakończył, powinien szybko rzucić okiem na ich najnowsze zdjęcia.

Na Instagramie Australijczyka pojawiły się nowe fotki, na których widzimy, jak Cody Simpson wraz z Miley Cyrus zamienili swój dom w... salon fryzjerski. I to taki z fryzjerkami w bieliźnie.

MILEY CYRUS JAKO SEXY FRYZJERKA

Cody Simpson i Miley Cyrus niejeden raz już udowadniali, że w ich sypialni nie wieje nudą, ale najnowsze zdjęcia pary są wyjątkowo hot.

Widzimy na nich Miley wcielającą się w rolę fryzjerki - piosenkarka ubrana wyłącznie z sexy bieliznę stoi nad swoim chłopakiem z nożyczkami w ręce.

u was superbowl, a u nas super cięcia

- podpisał swoje najnowsze fotki Cody Simpson.

Jak na razie Cody Simpson nie pochwalił się jeszcze efektem końcowym, a więc nie możemy ocenić talentu fryzjerskiego Miley Cyrus. Podejrzewamy jednak, że nie o cięcie włosów chodziło parze w pierwszej kolejności...

Jak tam, Panowie - wybralibyście się do takiej fryzjerki? XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE