Kate Moss

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Kate Moss

Powstanie film biograficzny o Kate Moss i wnuczku słynnego filozofa. Wiemy, kto zagra główne role

2023-02-07 15:14

Kate Moss doczeka się filmu biograficznego! Jednakże nie będzie to dzieło wyłącznie o supermodelce. Pojawi się elektryzujący opinię publiczną wątek relacji Kate i wnuka Zygmunta Freuda - malarza Luciana.

Kate Moss to supermodelka o światowej sławie, rozchwytywana przez największe marki i fotografów, dla których Brytyjka jest prawdziwą diwą. Lata jej świetności przypadły na lata 90., a jej awanturniczy i chłopięcy, choć nadał seksowny look przyciągał uwagę wszytskich i stał się jej elementem rozpoznawczym. Najwięksi projektanci chcieli mieć ją na swoich wybiegach, a popularne magazyny na okładkach pism. Prowadziła rockandrollowy tryb życia - piła, paliła, brała narkotyki i nigdy nie krępowała się nagości, uważając ją za oś normalnego. Na czerwonych dywanach i branżowych imprezach nadal pokazuje się w niezwykle kusych kreacjach, odsłaniających sporo ciała.

Kate Moss na płótnie Luciana Freuda

49-letnia Kate Moss doczeka się filmu biograficznego! Produkcja skupi się na opowiedzeniu fragmentu z życia modelki, kiedy to stała się muzą dla malarza Luciana Freuda - wnuka słynnego filozofa Zygmunta Freuda. Lucian urodził się w Berlinie, jednak swoje życie związał z Wielką Brytanią, gdzie zajmował się malarstwem. Eksperymentował z różnymi stylami - neoromantyzmem, surrealizmem, a także realizmem. Lubował się kobiecych aktach. Na płótnie uwiecznił m. in. nagą, a do tego ciężarną Kate Moss.

Lucian Freud całe życie stronił od mediów, wywiadów i fotoreporterów. Wiele lat temu powstał jego film biograficzny, jednak ostatecznie malarz zapłacił twórcy, aby nie publikował tego dzieła. Lucian Freud urodził się 8 grudnia 1922 roku, a zmarł 20 lipca 2011 roku.

Wiadomo, kto zagra Kate Moss i znanego malarza

Film ukaże relacje, jakie łączyły Kate Moss i Luciana Freuda. Modelka pozowała dla artysty na początku 2000 roku. Poznamy losy obu postaci, w które wcielą się: Ellie Bamber - aktorka znana z takiej produkcji jak "Zwierzęta nocy", oraz Derek Jacobi - aktor znany m. in. z obrazu "Nędznicy".

Sama Kate Moss jest producentką wykonawczą filmu i bardzo ekscytuje się powstającym dziełem: "Jestem zadowolona z castingu i podekscytowana, ponieważ niedługo rozpocznie się nagrywanie. Nie mogę się doczekać aż zobaczę ten film" - powiedziała modelka. Co więcej, Kate będzie również odpowiedzialna za kostiumy. Premiera filmu planowana jest na koniec 2024 roku lub początek 2025 roku. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość zanim zobaczymy efekt końcowy.

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE