Powrót Friends coraz bliżej. Lisa Kudrow o odcinku specjalnym: "było emocjonalnie"

2021-05-18 22:03 es
Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow
Autor: ABC/Ferrari Press/East News

Powrót Friends to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Chociaż serial Przyjaciele zakończył się w 2004 roku, wciąż cieszy się wielką sympatią fanów. Ci od dawna czekali na powrót Friends. W końcu producenci wysłuchali ich modlitw i zaplanowali odcinek specjalny. Produkcję przerwała w międzyczasie pandemia. Jednak premiera już za kilak dni. Teraz Lisa Kudrow zdradziła, że odcinek specjalny Przyjaciół wywołał wielkie emocje.

Serial Friends cieszył się ogromną popularnością. Był emitowany w latach 1994–2004 w ponad 100 krajach. I chociaż ostatni odcinek wypuszczono wiele lat temu, wciąż ma wielu fanów.

Ci od dawna czekali na powrót Friends. Ten temat wracał w plotkach milion razy! W końcu jednak produkcja i aktorzy doszli do wniosku, że faktycznie trzeba coś przygotować.

I tak Lisa Kudrow , Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt Le Blanc, Matthew Perry i David Schwimmer spotkali się na planie odcinka specjalnego. Łatwo nie było, bo całym światem zawładnęła pandemia koronawirusa.

Ostatecznie powrót Friends wydarzy się 27 maja na HBO Max. Teraz aktorzy Przyjaciół zachęcają fanów do oglądania kolejnymi wywiadami.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Lisa Kudrow o odcinku specjalnym Friends

Aktorka zyskała sławę w serialu Przyjaciele jako dziwaczna postać Phoebe Buffay. Podczas rozmowy z American outlet Extra zdradziła, że spotkanie z Jennifer Aniston, Courteney Cox, Mattem Le Blanc, Matthew Perry i Davidem Schwimmer przy kręceniu odcinka specjalnego było „emocjonalne”.

- To było naprawdę emocjonalne, a oglądając to ponownie, oglądając to, znowu się wzruszam. To także naprawdę ekscytujące. Byliśmy razem, a [Matt] LeBlanc opowiada historię jak nikt inny, jest taki wspaniały.

Zachwycała się Lisa Kudrow.

Gwiazda dodała, że jej wkładem w odcinek specjalny Friends było... dużo śmiechu.

Gdzie oglądać powrót Friends?

Odcinek specjalny będzie wyemitowany 27 maja na platformie HBO Max. Niestety nie jest ona dostępna w Polsce.

NAJNOWSZE