Powrót Friends już w sierpniu? Twórcy Przyjaciół mają nowy plan

2020-06-19 10:43 KP
Friends - Przyjaciele
Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Fani serialu Przyjaciele mieli w maju cieszyć się długo wyczekiwanym powrotem Friends - właśnie wtedy wszystkie gwiazdy produkcji miały spotkać się podczas specjalnego, jubileuszowego odcinka i powspominać czasy spędzone na planie. Koncepcja nie wypaliła z powodu pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła nakręcenie show z aktorami i publicznością. Nadzieja na powrót Przyjaciół znów zaczyna się jednak tlić!

Gdy całą wiosnę spędzaliśmy na kwarantannie związanej z pandemią koronawirusa, jasnym się stało, że zaplanowany na maj powrót Friends jest niemożliwy. Twórcy serialu planowali zaprosić do studia publiczność i główne gwiazdy Przyjaciół - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer - aby wspólnie powspominać najzabawniejsze momenty na planie i obejrzeć archiwalne fragmenty. Z powodu Covid-19 takie spotkanie stało się niemożliwe.

Producenci od razu jednak zapewnili, że nie wyobrażają sobie jubileuszowego odcinka Przyjaciół w innej formie niż ta zaproponowana wcześniej i że są gotowi czekać tak długo, aż pandemia ustąpi na tyle, by go zrealizować. Teraz pojawia się światełko w tunelu!

Kiedy powrót Przyjaciół?

Teraz współtwórczyni Friends ogłosiła, że pojawiły się plany, by jubileuszowy odcinek Przyjaciół nakręcić w sierpniu.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli kręcić w sierpniu, jeśli wszystko będzie dobrze i nie będzie wczesnej drugiej fali, a studio będzie otwarte. Jeśli wszystko będzie na swoim miejscu, rozumiemy wszystkie protokoły i nadal możemy zrobić dobry pokaz, będziemy kręcić go w pewnym momencie, od połowy do końca sierpnia.

- powiedziała Martha Kauffman.

Na takie wiadomości czekali fani i same gwiazdy serialu. Lisa Kudrow już wiele razy podkreślała, że nie może doczekać się spotkania z widzami, a przede wszystkim swoimi przyjaciółmi z planu serialu. W ciągu lat od zakończenia pracy przy Friends aktorzy mieli bowiem bardzo niewiele okazji, by się spotkać we wspólnym gronie i powspominać.

>> Lisa Kudrow też czeka na specjalny odcinek Friends! "To będzie zabawne!"

Przyjaciele
Autor: WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS
NAJNOWSZE