Lisa Kudrow też czeka na specjalny odcinek Friends! "To będzie zabawne!"

2020-05-27 17:20 kp
Lisa Kudrow
Autor: Invision/Invision/East News

Fani Friends od wielu miesięcy z niecierpliwością czekali na maj, kiedy to miał zostać nakręcony specjalny, jubileuszowy odcinek serialu. O powrocie Przyjaciół plotkowano od dawna i wiadomo było, że po raz pierwszy od wielu lat znów będzie można zobaczyć całą szóstkę głównych bohaterów razem. Ambitne plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Teraz wszyscy czekają na powrót Friends z jeszcze większymi emocjami!

We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od premiery pierwszego odcinka kultowego dziś serialu Przyjaciele. Od tamtego czasu kolejni widzowie zaśmiewają się i wzruszają wraz z bohaterami Friends i mimo ogromnej konkurencji ze strony nowych seriali nic nie wskazuje na to, by popularność Przyjaciół miała w najbliższym czasie spaść. Wręcz przeciwnie - widzowie z całego świata od dawna czekają na coś specjalnego.

Wszyscy czekają na powrót Przyjaciół

W maju gwiazdy Przyjaciół miały się spotkać na nagraniu specjalnego, jubileuszowego odcinka Friends. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry mieli zasiąść razem w studiu, by powspominać dawne czasy, obejrzeć archiwalne fragmenty serialu i pośmiać się z publicznością. Do nagrania nie doszło jednak z powodu koronawirusa - twórcy wciąż czekają, aż show będzie można zrealizować na starych zasadach.

>> Kiedy zapowiedziany powrót Friends? Jest jeden ważny warunek

Na spotkanie z przyjaciółmi z serialu czeka też Lisa Kudrow.

Nie mogę się doczekać, aż to się wydarzy! W sześcioro nie widzieliśmy się publicznie od 25 lat, i tylko raz kilka lat temu prywatnie na obiad. Mogę to sobie tylko wyobrazić. To będzie zabawne. Mam na myśli - naprawdę zabawne!

- powiedziała ostatnio serialowa Phoebe.

Wy też czekacie na powrót Przyjaciół?

NAJNOWSZE