Powiększyliśmy siostrom Kardashian i Jenner to i tamto (za darmo!)... Poznajecie?

2019-12-08 11:04 nk
Siostry Kardashian i Jenner po metamorfozie
Autor: Instagram.com

Siostry Kardashain i Jenner lubią poprawiać urodę i wydają na to niemałą fortunę. Postanowiliśmy ułatwić im sprawę i zupełnie za darmo powiększyliśmy im kilka części ciała, a inne "odessaliśmy". I naprawdę, nie muszą nam nawet za to dziękować, tacy jesteśmy fajni! ;) Poznajecie je po tych metamorfozach? Która jest która?

Nie jest tajemnicą, że siostry Kardashian i Jenner kochają poprawiać urodę. Kim, Khloe i Kylie wyglądają kompletnie inaczej, niż na początku kręcenia Keeping Up With The Kardashians (galerię ich zdjęć sprzed lat znajdziecie na końcu artykułu). Czasem mamy wrażenie, że te dziewczyny zupełnie straciły kontrolę nad tym, jak bardzo zmieniają swoje twarze i ciała. Jedynie Kendall i Kourtney zdają się wciąż wyglądać naturalnie, choć oczywiście z pewnością mają swoje sposoby na wiecznie młodą skórę... ;)

Siostry Kardashian i Jenner po (darmowej!) metamorfozie

Kim, Khloe i Kylie wdają niemałe fortuny na swoje zabiegi. I choć wszystkie dziś są multimilionerkami, to zrobiło nam się trochę żal, że tyle pieniędzy idzie w błoto. W końcu mogłyby to wydać na cele charytatywne lub choćby zainwestować w przyszłość swoich dzieci! Postanowiliśmy więc zafundować im metamorfozy zupełnie za darmo. W końcu dziś internet to druga rzeczywistość, więc co za różnica, jak wyglądają naprawdę (same też nie stronią od retuszowania swoich zdjęć na Instagram).

Powiększyliśmy siostrom Kardashian i Jenner to i tamto, a co nieco pomniejszyliśmy. Jesteście w stanie rozpoznać je po tych metamorfozach? W końcu nawet w realu są coraz bardziej do siebie podobne!

Sprawdźcie się w naszym quizie!

NAJNOWSZE