Instagram Kim Kardashian dziś już nie szokuje nagością. A pamiętacie TE fotki?

2019-12-08 17:50

Od jakiegoś czasu instagram Kim Kardashian bardzo się zmienił. Ku zaskoczeniu wszystkich celebrytka stała się bardziej skromna. Naga Kim Kardashian na zdjęciu nie była widziana od dobrych kilku tygodni. A pamiętacie jak kiedyś wyglądał instagram Kim Kardashian? My tak!

Chyba wszyscy zauważyli przemianę, jaką w ostatnim czasie przeszedł instagram Kim Kardashian. W porównaniu do tego, jakie fotki gwiazda zamieszczała tam jeszcze kilka miesięcy temu, zrobiło się podejrzanie... grzecznie.

Powiedzmy sobie szczerze: instagram Kim Kardashian był miejscem, gdzie golizny nie brakowało. Celebrytka uwielbiała dzielić się z fanami swoim ciałem. Nie ważne, czy to do promocji perfum, czy przy okazji sesji zdjęciowej. Instagram Kim Kardashian aż roił się od jej nagich fotek. To jednak historia!

Instagram Kim Kardashian już nie taki pikantny

Uważni obserwatorzy zwrócili na to uwagę już dawno. Instagram Kim Kardashian zrobił się bardzo grzeczny. Gwiazda odniosła się nawet do tego w wywiadzie. Przyznała, że duży wpływ na to miał Kanye West, który stał się mocno religijny.

Kolejnym argumentem, dla którego instagram Kim Kardashian już nie roi się od nagości są nowe zainteresowania celebrytki. Kim Kardashian studiuje przecież prawo i angażuje się w politykę.

Celebrytka chyba zapomniała, że to, co raz trafi do internetu, na zawsze tam zostaje. Dlatego teraz wszyscy jej wykładowcy, koledzy i koleżanki z roku, a także politycy mogą zobaczyć nagą Kim Kardashian bez większego problemu.

WY też możecie powspominać sprośny instagram Kim Kardashian! Wystarczy kliknąć naszą galerię.

NAJNOWSZE