Ponętna Lara Gessler zrzuciła bieliznę. UWAGA: Gorące kadry!

2022-08-06 19:44 Joanna Dembek
Lara Gessler
Autor: AKPA Lara Gessler w odważnej, ciążowej sesji zdjęciowej

Lara Gassler zafundowała sobie odważną, a zarazem bardzo zmysłową sesję zdjęciową nad mazurskim jeziorem. Celebrytka odziana jedynie w lekkie i prześwitujące kreacje zapozowała przed obiektywem. Pod serią zdjęć pojawiły się setki komentarzy zachwyconych internautów: "Arcydzieło, wyglądasz przepięknie".

Lara Gessler urodziła się 18 września 1989 roku. Jest córką Magdy oraz Piotra Gesslerów i mamą 2-letniej Neny. Córkę wychowuje z mężem - właścicielem jednej z kancelarii prawnych - Piotrem Szelągiem. Mieszkają na warszawskim Mokotowie i obecnie spodziewają się przyjścia na świat drugiego dziecka. Z tej okazji Lara zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową, której efekty są już w sieci.

Lara Gessler odsłoniła ciążowe kształty... i nie tylko

Lara Gessler już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Znana restauratorka niczym Rihanna odsłania ciążowy brzuszek podczas każdej nadarzającej się okazji, jak np. imprezy branżowe czy bankiety. Na sesję zdjęciową wybrała klimat bliski naturze. Wspaniałą sesję zdjęciową wykonała na Mazurach, nad jeziorem Warchały. Zdjęcia wykonała zaprzyjaźniona fotografka - Magdalena Wójcicka, która współpracowała z innymi gwiazdami, takimi jak: Maja Bohosiewicz czy Olga Frycz.

Lara Gessler pokazała się w stylizacjach mocno prześwitujących, a biorąc pod uwagę fakt, że celebrytka zrezygnowała z bielizny, sesja wyszła bardzo odważnie i zmysłowo. Lara pozowała na pomoście oraz w jeziorze, a ze zdjęć bije nieopisany spokój. Pod postami natychmiast pojawiły się setki komentarzy, w których można przeczytać jedynie słowa zachwytu.

Przepiękna, zapierająca dech w piersiach sesja, aż słów brak... - napisała fanka.

Nigdy nie widziałam tak eterycznej sesji… kobiety w ciąży. Zachwyt to mało. Życzę z całego serca zdrowia! - dodała kolejna internautka.

Naprawdę dawno nie widziałam tak pięknych zdjęć! - czytamy w kolejnych komentarzach.

PRZESZŁAŚ SAMĄ SIEBIE!!! Chcę takie zdjęcia !! Lara, wyglądasz zjawiskowo dziewczyno !!! - zachwyca się użytkowniczka Instagrama.

Arcydzieło, wyglądasz przepięknie - rozpływa się fan.

Kiedy w 2020 roku Lara była w ciąży w Neną, wtedy również zdecydowała się bardzo odważną sesję, która została wykonana o świcie w centrum Warszawy, kiedy jeszcze całe miasto pogrążone było we śnie. Wówczas fotografka wykonała Larze półnagie zdjęcia, które wywołały w internacie spore zamieszanie.

Eska Summer City Olsztyn! Mamry Festival 2022
NAJNOWSZE